Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid üç imparatorla sürtüştüğü için ve Luffy'nin novalardaki en büyük rakibi olduğu için olabilir mi ? Law ihtimali kesin değil ama Zoro Pica Law Vergo aldı ikiside yakın güçte adamlar. Sonra Law Kumandan seviyesinde Doflamingo ile savaştı en azından ve üzerine Saboady üçlemesi yapmak isteyebilir Oda
Verdiğin sebepler gibi bende Zoro için sebep verebilirim. Mesela Kaido kesen kılıç aldı. Özellikle de kılıcın Kaido kestiği belirtildi. Luffy-Zoro-Kid beraber aksiyona girdi. Bak isteyince Zoro içinde sebep çok.

Öbür türlü bakarsakta. Law ile Kid’in görünürde elle tutulur bir şeyleri yok. Yani sadece Mangaka’nın karakterlere verdiği hava yüzünden Kid ve Law dövüşe girer diyorsun ama aynı hava Zoro’da da var.

Verdiğin sebepler gibi bende Zoro için sebep verebilirim. Mesela Kaido kesen kılıç aldı. Özellikle de kılıcın Kaido kestiği belirtildi. Luffy-Zoro-Kid beraber aksiyona girdi. Bak isteyince Zoro içinde sebep çok.

Öbür türlü bakarsakta. Law ile Kid’in görünürde elle tutulur bir şeyleri yok. Yani sadece Mangaka’nın karakterlere verdiği hava yüzünden Kid ve Law dövüşe girer diyorsun ama aynı hava Zoro’da da var.
Tamam bende o yüzden diyorum iki ihtimalde kesin değil benim yazdığım Wano eşleşmeleri yorumuma bakarsan (son atılan yorum) İki imparatorun aktif olması halinde Zoro ve Luffy'nin Kaido'ya Kid ve Law'ın Big mom'a dalacağını yazdım. Law'da bir kesinlik belirtmedim. Kid ve Luffy daha kuvvetli ihtimaller

Tamam bende o yüzden diyorum iki ihtimalde kesin değil benim yazdığım Wano eşleşmeleri yorumuma bakarsan (son atılam yoruk) İki imparatorun aktif olması halinde Zoro ve Luffy'nin Kaido'ya Kid ve Law'ın Big mom'a dalacağını yazdım. Law'da bir kesinlik belirtmedim. Kid ve Luffy daha kuvvetli ihtimaller
Valla ben daha demin yazdığına göre cevap verdim. Çünkü daha demin yazdığın yorumlar bu dediklerinden farklı.

Evet şimdi Luffy sonsuz bir döngüde dayak yiyebilecektir Marco gerçekten geldiyse.
Kafama takılan ise şu Marco vs King olacaksa Zoro vs ?? Kaido demeyin lütfen King'i bile tek başına alabilecek durumda değil keza Luffy Kaido'yu Sanjii de Queen'i

Valla ben daha demin yazdığına göre cevap verdim. Çünkü daha demin yazdığın yorumlar bu dediklerinden farklı.
Tabi Law'ı yazma sebeplerimden bir diğeride meyvesiyle kendi bir şey yapamıyorsa bile Law ve Kid'e süpriz saldırılar yaptırtabilir. Gamma Knife'da Kaido'ya iyi kötü hasar verebilir gibi. Zoro'nun enma alması önemli bir detay ama o kadar sert deriyi kesmek sadece kılıca baksa Zoro'nun o kadar emeğine saygısızlık olur. İlk başta yazdıklarıma göre yazdığın için haklısın çok iyi ifade edemedim kendimi. Zoro ve Law şuan imparatora zarar verecek güçte değil gibi en kötü dörtleme yaparız sıkıntı yok :D

Law'da kapışamaz normalde. Meyve'si iç deriyi deşiyor. Siz de aslında sebebini biliyorsunuz da biraz da bos yapalım kafasındasınız.
Demek ki Law, komutanla dövüşmeden zarar verebiliyor. Yani komutanla dövüşmek şart değil. Peki, komutanla dövüşerek güçlenen kişi Kaido ile dövüşebiliyorsa, Kaido dövüşü esnasında Zoro'nun güçlenmesi imkansız mı bu mantıkla? Meyve istisna yaratıyorsa bu da bir istisna olabilir. Yani Zoro, Kaido ile dövüşmeyebilir ama senin sunduğun gerekçe saçma. Bunu anlatmaya çalışıyorlar.

Bölümün üzeni benim için kesinlikle Big Mom ve elemanları olacak. Çocuklar yine şelaleden düşürülür, Big Mom'a milyon defa tekrar eden Chopper korkutma görevi verilir...Yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık