Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam bu da Oda’nın yaptığı bir şey. Ama adam bunu daha olabilir kılmak için o kılıcı alıp direk; Aha bak bu kılıç Kaido’yu kesti diye gözümüze sokup başka kılıç verdi. Neyse biz de uzatmayalım madem :D
Tamamdır :good: aslında seninle tartışmamız güzel gidiyordu. Bir çok kişinin aksine dalga geçmeden, aşağılamadan cevap veriyorsun

İzo şuan kikudan güçlüdür. Sonuçta WB ile dolandı durdu. Kiku ise Wanoda sürünüyordu. Hatta izo en güçlü kınlardan çıkabilir. Savaşta kimlerle eşleşmişti bu izo?

Üye silindi 5781

Kesinlikle ihanet olmaz demiyorum en basit düğün pastası muhabbetiyle bile karşı karşıya gelebilirler.Demek istediğim Kaido esir Linlin'i pek çok şekilde kullanabilecekken salıp ittifak kuruyor ve bunu çok büyük bir amaç için yapıyor.Şu aşamada 2. bir düğünde ihanet senaryosu yazmak ucuz yazarlıktan başka bir şey olmaz.Kaido'nun Raftel'e yönelik çalışmalarından ise bihaberiz ,gördüğümüz kadarıyla Oden'e bile Roger hakkında bir şey sormamış.Robin her zamanki gibi mantıklı konuşmuştu ama bu eşittir tüm ittifaklar amaca ulaşılmadan ihanetle son bulur demek değil.Ki benim bu mesajı yazma sebebim dünyayı sorunsuzca beraber yöneteceklerini söylediklerini yazmandı.Bundan bahsetmiyorlardı bile.Luffy'i öldürmemesinin nedeni adamı yapmak istemesi.Linlin'e irade kırma olayını yapmanın mümkün olmadığının bilincinde zaten.
Maalesef timeskip sonrası serideki tüm ittifaklardan (3) sadece 1 tanesinde bu benim dediğim gerçekleşti.Digerlerinin sonucu ise bilinmiyor.1'i , Apoo'nun Kaido'nun gizli bir adamı çıkması.
Benim ilk mesajda yazmak istediğim ve vurgulamak istediğim olay , 2 yonkou'nun ittifak olması. 2 Büyük KK adayının ittifak olması. Bir önceki panelde birbirleri ile 3 gün boyunca kavga ederken bir anda ittifak olunması.Ben bu ittifaktan hangi mantığı aramalıyım acaba? Gerçi sen benim kullandığım kelimelere takılmıştın. Ben hiçbir zaman, bazı kanıtlamalı konularım haricinde ve eleştirme yorumlarım dışında, mangadan bakıp kelimeleri yerleştirerek sarfetmedim düşüncelerimi.Çünkü üşengecim. Az buçuk aklımda kalan o ikili arasındaki ittifak tanımını yaptım ama Korsanfan'ın bu huyunu unutmuşum.Kesinlikle en doğru tanımı yazmalıydım haklısın. Yoksa mangayı açıp düzeltmek en kolay olay.Kaido'nun kelepçesini çözmesi ise face-to-face bir karşılaşma olmasını istemesinden ötürü. Ciddi anlamda BM'nin kafasını kesebilme durumu varken İTTİFAK YAPMAYI DEĞİL , ilk olarak dövüşmeyi seçti. Yani adamın kafasında ittifak durumu yoktu :D
Neyse çok da önemli değil , ben her ne kadar aklımdaki o panel bilgisiyle benzetme yaparak o ilk mesajımı yazsam da farklı yere gitti olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık