Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bölümü çevirdim. Açıkçası bizimkileri gömecek bir durum da görmedim. Apoo bunların karşısına çıkıp saldırı yapınca, ne olduğunu bile anlamıyorlar başta. Karşılarında Apoo'nun yanı sıra, yapay meyve kullanan onlarca adam var bir de. Kaçmaktan başka bir seçenekleri yoktu orada. Hatta Killer, kendileri de aynı duruma düşmesin diye Kid'i durdurmaya çalışıyor, ama başaramıyor.
Sanji'nin Page One'la gereksiz oyalanmaması ne kadar mantıklıysa Luffy ve Zoro'nun kaçışı da o kadar mantıklı.
Forma değişince yorum değiştiren aziz milletim.

Luffy gözlem hakisinde Kata'nın tecrübesine sahip değil adam akıllı bir dövüşte kullandığını bile görmedik. Luffy şu an belirli bir ana çok yoğunlaşınca anca Kata seviyesine çıkabiliyordur. Onun dışında Zoro'dan Sanji'den çok bi farkı yok.

Valla Ferit gelen çevireye göre yara almamak için kaçıyor gibi geldi ama bana :D Elinde kimin olduğu önemli değil maalesef darbeyi istediğin kadar yumuşat Zoro daha fazla yaralanmamak için kaçmış :D İki taraf da bu darbeyi yedi.
Gelen çeviri bir şey değiştirmiyor, Luffy öyle tek yememiş olsa daha fazla darbe almayabilirler sonuçta yanından geçerken Queen alacak biri öyle değil mi :gamyon:

Brook, Apoo'yu alır. Herkes uyanmalı ve Brook'un ne kadar bug bir adam olduğunun farkına varmalı artık. Teach hariç bu adamı devre dışı bırakacak biri yok. Zurnacının düğününü Rock'n Roll festivaline çevirir Brook reyis.

Kata gibi de kullanamayacak uzun bir süre.
O yüzden bu durumlara düşme kapısı sonuna kadar açık
Kata dediğin adam uzmanı olmuş bu işin. Luffy'nin potansiyelini çıkardığı gibi uzman kesilmesi beklenemez zaten. Forumdaki en güçsüz sağ kol Kata algısı patlayacak böyle yavaş yavaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık