Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aponun gücünü sanji üstünde gösterir diye bekliyordum hayret oda bu sefer Zoroyu Luffyi konu mankeni yapmış.3D2Y sonrası sonunda şu arkta zorunun karşısına Hawking, Killer,Apo gibi güçlü karakterler çıktı.

Apoo' nun gücü çok ilginç. Habire patlat dur rakibi...
Eğer ki kulakları kapalı olursa meyve işe yaramaya bilir belki de...

Oda'nın beklentilere karşı bir kastı var Sanji yılında neler yaptı. Şimdi ise bu.. Wano'da Zoro çöp kalabalık ve Apoo'dan yara almamak için kaçacak deseler kim inanırdı?

Neyse ama çok üzülmeyin neticede Oda Zoro fanı Sanji kadar ezmeyecektir. Sırf karizması fazla çizilmesin diye şamar oğlanı olmaya alışmış kaptanı da Zoro ile birlikte çiziyor.

Neyse fazla anlam yüklenilen yorumları yok sayarak bölüm çok iyi diyorum. Çıksa da oylasak : ))

Oda'nın beklentilere karşı bir kastı var Sanji yılında neler yaptı. Şimdi ise bu.. Wano'da Zoro çöp kalabalık ve Apoo'dan yara almamak için kaçacak deseler kim inanırdı?

Neyse ama çok üzülmeyin neticede Oda Zoro fanı Sanji kadar ezmeyecektir. Sırf karizması fazla çizilmesin diye şamar oğlanı olmaya alışmış kaptanı da Zoro ile birlikte çiziyor.

Neyse fazla anlam yüklenilen yorumları yok sayarak bölüm çok iyi diyorum. Çıksa da oylasak : ))
980 bölüm sonra aynı şeyler sıkıyor ama.Gozlem ve silahlanma hakileri varken ve düşman üssüne girmişken tetikte olup şu duruma düşmemeleri lazım.

980 bölüm sonra aynı şeyler sıkıyor ama. Gözlem ve silahlanma hakileri varken ve düşman üssüne girmişken tetikte olup şu duruma düşmemeleri lazım.
Oda bizim kadar umursamıyor bu tür şeyleri. Sanji görüş alanının çok uzağından kurşun hızında atılan jelibondan kurtuluyor. Ancak varlığını tamamen hissedebileceği bir adamın saldırısına bir anlığına kafasını çevirdi diye kafa atıyor.

Oda kurguya hikayeye odaklanıyor. Karakteri gücünden bir parça göstermek istiyorsa gerisinin çok bir önemi yok. Sahnede bir mesaj vermek istiyorsa gerisinin bir önemi yok. Biz öyle kendi aramızda tartışıp dururuz sadece. Seri bittiğinde bile güçle alakalı tartışmaların çoğunun biteceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık