Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker Ben kurgu hatalarına yol açtığını düşünmüyorum. Çünkü Luffy gözlemi yeni yeni geleceği görme seviyesine geliyor. Kata seviyesinde kesinlikle görmüyorum. O bunu çok daha içgüdüsel yapabiliyor bana kalırsa. Pastadan Luffy klonları çıkmadan bile, ne olacağını göremese de huzursuz oluyor ve birşeylerin geldiğini söylüyor BM'ye. Luffy de Kata'ya karşı gördü, ona lafım yok. Ancak Usopp nasıl çok uzaktaki Luffy'yi gördüyse, ona benzer şekilde. Tabi daha bilinçli Usopp'tan, ama öyle her tehlikeyi göremiyor.

30 saniye yerinden kalkamamış ve gözleri bembeyaz olmuş yatıyorsa yine KO olmuş derim. Terim mi bulacaksınız buna? Bildiğin yok işte o süre boyunca. Uyuyor mu anasını satayım yani?!
Bayılmamışsa, patladığımı kabul ederim sıkıntı yok. Gören de, forumda spoilera coşup sallama olayını bir ben yapıyorum sanacak. Bu tarz bölümlerde daha önce istisnasız yaptınız. İşinize bakın.

@Smoker Ben kurgu hatalarına yol açtığını düşünmüyorum. Çünkü Luffy gözlemi yeni yeni geleceği görme seviyesine geliyor. Kata seviyesinde kesinlikle görmüyorum. O bunu çok daha içgüdüsel yapabiliyor bana kalırsa. Pastadan Luffy klonları çıkmadan bile, ne olacağını göremese de huzursuz oluyor ve birşeylerin geldiğini söylüyor BM'ye. Luffy de Kata'ya karşı gördü, ona lafım yok. Ancak Usopp nasıl çok uzaktaki Luffy'yi gördüyse, ona benzer şekilde. Tabi daha bilinçli Usopp'tan, ama öyle her tehlikeyi göremiyor.
Ben de Luffy'nin gözlemde Katakuri kadar olmadığını düşünüyorum, o konuda sıkıntı yok. Ancak Apoo'nun saldırısı bağıra bağıra geliyor, ani bir şey değil. Adam yarım saat şarkı söylüyor, Luffy öyle bakıyor. En kötü niyetini falan sezmesi gerekirdi, ama ilk darbeyi aldığında haberinin bile olmadığı anlaşılıyor. Geleceği görmesini geçtim, normal gözlem kullanımı bile yapmıyor.

Ben de Luffy'nin gözlemde Katakuri kadar olmadığını düşünüyorum, o konuda sıkıntı yok. Ancak Apoo'nun saldırısı bağıra bağıra geliyor, ani bir şey değil. Adam yarım saat şarkı söylüyor, Luffy öyle bakıyor. En kötü niyetini falan sezmesi gerekirdi, ama ilk darbeyi aldığında haberinin bile olmadığı anlaşılıyor. Geleceği görmesini geçtim, normal gözlem kullanımı bile yapmıyor.
Peki normal gözlem, Luffy bunun bir saldırı şekli olduğunu bilmediğinden, yani bir tehlike beklemediğinden devreye girmemiş olabilir mi? Luffy baktığında gördüğü şey müzik çalan biri sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık