Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bizim tayfada komutanların ödülünün toplamı Luffy'ye yaklaşamıyor bile. Komutanlar çok zayıf bizde.:)

Yalnız ben ''Monster Trio''nun bozulmayacağını düşünüyordum da o serinin ilk yarısı için geçerliymiş anlaşılan. Tayfa New World'ün düzenine ayak uydurdu.

Momo'nun kaçırılması olayını beğenmedim çünkü şu seride rehine hapis durumundan artık gram hoşlanmıyorum. Hikayesini düzgün yapamıyor mangaka. Luffy kaçar kimse bilmez ki ki Sanji ve bütün Germa'yı öldürmek istiyorsan neden Luffy'i yakalar yakalamaz öldürmezsin onun da cevabı yok da neyse, Sanji göz hapsinde tutulur, bir tane gökten gelen patlıcan bunun yatağına saatlerce yatar kimse fark etmez. Luffy Tama'yı salisede kurtarır ama yakalanırken de hiçbir aksiyon yapamaz. Korsanlar idam ediliyor deniyor seride idam edilen 2 adam var, Korsan Kral ve oğlu. Ta Viski Tepesinde canlı götürsek daha iyi, Hükümet ibret için olan idam gösterilerini seviyor denir. İmpel Down adam kaynıyor? Hapsetmenin anlamı?
Ne güzel bam güm baskın yapılacak ne gerek var şimdi Momo'nun bu hale girmesine? Momo rehin olarak kullanılsa, samuraylar saldıracak mı şimdi? Rehine işleri hep toz pembe hallediyor seride, nasılsa kurtulur diye. Hadi kes parmağını, ayağını da sonra de ölmesini istemiyorsanız geri çekilirsiniz falan diye. Ne gezer? Rehine almak misafir ağırlamak seride. Yedir içir sonra yenilince elinden kaçır. Bir de Momo kaçar tam olur.
Gerçi Kanjuro'nun şov yapması da mantıklı çünkü herifin meyvesinin potansiyeli çok fazlaydı, bunu göstermesi iyi olmuş gene.

Balıkadam Adasında animede(mangayı bilmem) ödülü 400'ü geçti denmişti yanlış hatırlamıyorsam ama net ödül söylenmemişti. Mangada ödülün net söylendiği ilk bölüm bu bölüm galiba.
İnsan bazen düşünüyor lan ben yoksa Japonya'nın Arka Sokaklarını mı izleyip/okuyorum?

Yalnız bizim tayfada komutanların ödülünün toplamı Luffy'ye yaklaşamıyor bile. Komutanlar çok zayıf bizde.:)

Yalnız ben ''Monster Trio''nun bozulmayacağını düşünüyordum da o serinin ilk yarısı için geçerliymiş anlaşılan. Tayfa New World'ün düzenine ayak uydurdu.
Yonkou komutanlarının ödülü yonkouya yaklaşıyor yani o_O

Ben hala zoronun King ı yeneceğini düşünenlere şaşırıyorum luffy sağ kolu yenmek için canından can verdi baş karakter olmasına rağmen zoro nasıl King ı yenebilir böyle bir ihtimal power up yok tek başına imkansiz ama yenerse odanın sacmalamaları devam eder aynı tüm kek de olduğu gibi burdan korsan kral kaçamaz diyorlar luffy kaçıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık