Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro senin için bir anlam ifade etmeyen biri. Güya kendini objektifmiş gibi göstermeye çalışma.:(
Göstermeye çalışmıyorum öyleyim zaten :hıh:

Adam sıçıyorsa, sıçtı diyorum sıvıyorsa sıvadı diyorum her haline bir bahane uydurmak için uğraşmıyorum. Tam bir Luffy harikalar diyarında izliyoruz, muhtemelen Momo'nun kaçırılmasının büyük sebebi de Luffy ile yapacağı bir konuşmadır böyle bol dramlı falan :gamyon:

Göstermeye çalışmıyorum öyleyim zaten :hıh:

Adam sıçıyorsa, sıçtı diyorum sıvıyorsa sıvadı diyorum her haline bir bahane uydurmak için uğraşmıyorum. Tam bir Luffy harikalar diyarında izliyoruz, muhtemelen Momo'nun kaçırılmasının büyük sebebi de Luffy ile yapacağı bir konuşmadır böyle bol dramlı falan :gamyon:
Gördük Ace ve WB, Zoro konularında sıçtı dediğini zaten.

Gördük Ace ve WB, Zoro konularında sıçtı dediğini zaten.
Harbi yazdıklarımı okumuyorsun xD Wb vs Roger olayına en fazla takılanlardan biriyim. Okuma zevkimi bile kaçırdı diyorum kaç yerde bu durumdan bahsettim.

Şimdi de çıkmış bu çocuğun kaçmasına ne diyeceksiniz diye sormuşsun ama sen sormadan önce zaten sallamışım ona da. Ajendamız yok yani. Bizde boşa boş derler :artiz:

Jimbei'nin kaçması da Momo'nun kaçırması da sıkıntı değil sıkıntı serinin git gide lay lay lom bir yer haline gelmesi daha önce oluşturduğu beklentiye rağmen.

Momo'nun kaçırılması olayını beğenmedim çünkü şu seride rehine hapis durumundan artık gram hoşlanmıyorum. Hikayesini düzgün yapamıyor mangaka. Luffy kaçar kimse bilmez ki ki Sanji ve bütün Germa'yı öldürmek istiyorsan neden Luffy'i yakalar yakalamaz öldürmezsin onun da cevabı yok da neyse, Sanji göz hapsinde tutulur, bir tane gökten gelen patlıcan bunun yatağına saatlerce yatar kimse fark etmez. Luffy Tama'yı salisede kurtarır ama yakalanırken de hiçbir aksiyon yapamaz. Korsanlar idam ediliyor deniyor seride idam edilen 2 adam var, Korsan Kral ve oğlu. Ta Viski Tepesinde canlı götürsek daha iyi, Hükümet ibret için olan idam gösterilerini seviyor denir. İmpel Down adam kaynıyor? Hapsetmenin anlamı?
Ne güzel bam güm baskın yapılacak ne gerek var şimdi Momo'nun bu hale girmesine? Momo rehin olarak kullanılsa, samuraylar saldıracak mı şimdi? Rehine işleri hep toz pembe hallediyor seride, nasılsa kurtulur diye. Hadi kes parmağını, ayağını da sonra de ölmesini istemiyorsanız geri çekilirsiniz falan diye. Ne gezer? Rehine almak misafir ağırlamak seride. Yedir içir sonra yenilince elinden kaçır. Bir de Momo kaçar tam olur.
Gerçi Kanjuro'nun şov yapması da mantıklı çünkü herifin meyvesinin potansiyeli çok fazlaydı, bunu göstermesi iyi olmuş gene.
Ne vardı ki lakaplarda :bilmem:

Bu ödül güncellenmemiş hali değil mi ? Daha güncellenecek bunlar yoksa Jimbei'yi bir güncelleme gelmiş miydi :confused:
Balıkadam Adasında animede(mangayı bilmem) ödülü 400'ü geçti denmişti yanlış hatırlamıyorsam ama net ödül söylenmemişti. Mangada ödülün net söylendiği ilk bölüm bu bölüm galiba.

Harbi yazdıklarımı okumuyorsun xD Wb vs Roger olayına en fazla takılanlardan biriyim. Okuma zevkimi bile kaçırdı diyorum kaç yerde bu durumdan bahsettim.

Şimdi de çıkmış bu çocuğun kaçmasına ne diyeceksiniz diye sormuşsun ama sen sormadan önce zaten sallamışım ona da. Ajendamız yok yani. Bizde boşa boş derler :artiz:

Jimbei'nin kaçması da Momo'nun kaçırması da sıkıntı değil sıkıntı serinin git gide lay lay lom bir yer haline gelmesi daha önce oluşturduğu beklentiye rağmen.
Ben WB'ye bu yüzden laf soktuğunu hiç görmedim ama her yerde Luffy'e laf sokmayı görev edinmişsin. Tabi her iki şekilde de sen objektif oluyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık