Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Hala Law-Kid gömen vizyonsuz üye arkadaşlarımız var. Ne çizilirse çizilsin ne olursa olsun Oda bunları Luffy'nin rakibi yapmış. İstediğin kadar göm bu adamlar da zirve olacak. Bunu göremiyor musun yoksa görmeme inadına mı giriyorsun? Hala dressrosa diyen var ya. :D OP'u ve Oda'yı gram mı anlamazsınız?

-Hala senaryo üzerinden güç dengesi kurmaya çalışan, karakter seviyesi kurmaya çalışan, karakter gömenler var. Momo kaçacaksa oraya 4 yonkou gelse de kaçacak. Nasıl Oden gibi adam bir şey yapamadı, aynı şey işte. Çünkü Momo kaçırılacak diye senaryo kurulmuş. Oda'nın bin kez yaptığı şeyi hala anlamamakta niye ısrar ediyorsunuz?

Aynı şeyleri yazmaktan yoruldum yav. Hala ama aynı kafadasınız. Neyse ki bölümler çıktıkça sesiniz kesiliyor.
Cidden çok güzel yorum. İçimden geçenlere tercüman oldun. :good::good:

jimbei muhteşem girişi ile artık hasır şapkalar tam olarak toplandı ve onigashima yolunda ilerliyor. Bir şekilde kappanın tayfaya katılması çok istiyorum. Umarım gerçekleşir.

Anlamakla ne alakası var? Adam yine leş bir plot kurmuş. Rezalet. Senaryo kurmanın bu olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu bildiğimiz tembel yazarlık.
Sorun anlamamak değil hacı . Sorun saçma olması . Bir umut Marko gelip Momoyu kurtarır diye haftaya bekliyorum ama o bile konuşmalardan zor gibi .Baksana Luffynin Momoya bir güle güle selam söyle Orochiye Kaidoya demediği kaldı.

Aslında asıl kızdığımız şey aptallık derecesinde olan bir "serin kanlılık "..Ha şu olsa zorumuza gitmeyecek .Hepsi Momo gitti seni ne pahasına olursa olsun kurtaracağız dese kızsalar ,dövünseler . bir nebze sıvama bölümünü kurtaracak oda yok.Sinirlenmemek elde değil.Yapacak bir şey yok.

Sanji bile Nami için geri dönüyor. Tamam Namiyi korudun anladık ama geri git be adam senin Germa kamuflajın var. Dofa bile meydan okumuşsun ayakta alkışladık Kanjuro Kim?
İkinize de bu ortak cevabı veriyorum.

Evet saçma sapan çiziyor. Ben sadece karakterlere edilen lafların anlamsız olduğunu söylüyorum. Yok Kawamatsu bişey yapamamış. Yok Sanji bir şey yapamamış. Tüm hepsi dalsa, Tüm yonkoular dalsa gene senaryou gereği gene kaçacaklar.

Cidden çok güzel yorum. İçimden geçenlere tercüman oldun. :good::good:

jimbei muhteşem girişi ile artık hasır şapkalar tam olarak toplandı ve onigashima yolunda ilerliyor. Bir şekilde kappanın tayfaya katılması çok istiyorum. Umarım gerçekleşir.
Teşekkürler Luffy fanı kardeş. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık