Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden olmasın? Gayet düşünülebilir bir durum
Yakın güçte olabilir ama zirvedeki güçlerle eşit olamaz. Kalburüstü bir adam olduğu belli zaten. Ama şimdi Kaido ile Big Mom'un birleşmesi nasıl bir korku yaşatıyor insanlara, Roger'i ve WB'i geçeceğini söylüyorlar. Rayleigh tek başına Roger'in yanındaydı zaten ama böyle bir etki yaratabilmiş midir?

Yakın güçte olabilir ama zirvedeki güçlerle eşit olamaz. Kalburüstü bir adam olduğu belli zaten. Ama şimdi Kaido ile Big Mom'un birleşmesi nasıl bir korku yaşatıyor insanlara, Roger'i ve WB'i geçeceğini söylüyorlar. Rayleigh tek başına Roger'in yanındaydı zaten ama böyle bir etki yaratabilmiş midir?
Adama Kara Kral demişler, WB MF'yi basarken başka bir efsaneye bulaşmayalım diyorlar, bence gayet aynı seviyenin adamları gibi bahsediliyor ikisinden de. Eskiden bi' geyik vardı, bi tayfada birden çok Yonko/yonko potansiyelli insan olamaz diye, Rocks sağ olsun onu da yok etti.
Şu an Rayleigh sessiz, sakin bir hayat yaşıyor Şabondi'de, denizciler de orada olduğunu biliyor, neden bulaşılmıyor sence?
Bir şeyleri açıklamam gerektiğini bilmiyordum ya. Benim hatam.
Forumun amacı o, tartışırsın, kendini açıklarsın üstüne karşı tarafı dinlersin falan, güzel şeyler bunlar. Özellikle bir grup insana laf attıktan sonra böyle davranmak bi' komik duruyor :d

Adama Kara Kral demişler, WB MF'yi basarken başka bir efsaneye bulaşmayalım diyorlar, bence gayet aynı seviyenin adamları gibi bahsediliyor ikisinden de. Eskiden bi' geyik vardı, bi tayfada birden çok Yonko/yonko potansiyelli insan olamaz diye, Rocks sağ olsun onu da yok etti.
Dedigin gibi rocks yok etti bu olayi. Ayrica Roger"den Shanks, WB"den karasakal cikti.
Bende Reyin yonko gucunde oldugunu dusunuyorum saglam zamaninda. Bosuna kara kral dememisler. :a:

Dedigin gibi rocks yok etti bu olayi. Ayrica Roger"den Shanks, WB"den karasakal cikti.
Bende Reyin yonko gucunde oldugunu dusunuyorum saglam zamaninda. Bosuna kara kral dememisler. :a:
Zoro haterlarının göresi gelmiyor genellikle, Rayleigh ile Zoro'yu bağdaştırdıklarından. Halbuki tayfada Rayleigh'e en çok benzeyen kişi Sanji.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık