Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl güçlü kılmıyor ya?Tabi ki de Rogerın Korsanlar çağını başlatması onu Zirve yapar.Tüm tarihi öğrenmesi tabi ki de onu Zirve yapar.Daha ne güçlü kılabilir.Senin için güç adam dövmekle mi oluyor.Hangi anime bu Dragon Ball mı izliyoruz? Devrimciler niye var bu seride? Roger'ın balla Kk olmasını söyleyen sen.Saptırma yapan ben ?:oleyo:

Linlinden Poneglyphi çalmış buda onu kaçma konusunda master yapması demek oluyor yani.:alkis:
Bir karakteri bireysel anlamda güçlü yapan unsurlar bellidir. Buna serinin güç unsurlarıyla karar verilir. Bu unsurlardan haberin var mı bilmiyorum birinin ses uyandıracak bir iş yapması onun bireysel gücüyle doğrudan ilgili değildir. Bugün BM de Raftel'e gitse tarihi öğrense ooooo BM acayip güçlendi olummmm mu diyeceğiz ? Yine bugün Lütfü şu ortalama gücüyle Raftel'e gitse Raftel'e girmek ona güç mü katacak ? Bisiklet tekeri mi şişiriyonuz abi asdfs :D

Roger'ın balla kk olduğunu Garp anlatıyor ben değil. Bunları öğren bak sonra bilmediğin gerçekler ortaya çıkıyor.

Bir karakteri bireysel anlamda güçlü yapan unsurlar bellidir. Buna serinin güç unsurlarıyla karar verilir. Bu unsurlardan haberin var mı bilmiyorum birinin ses uyandıracak bir iş yapması onun bireysel gücüyle doğrudan ilgili değildir. Bugün BM de Raftel'e gitse tarihi öğrense ooooo BM acayip güçlendi olummmm mu diyeceğiz ? Yine bugün Lütfü şu ortalama gücüyle Raftel'e gitse Raftel'e girmek ona güç mü katacak ? Bisiklet tekeri mi şişiriyonuz abi asdfs :D

Roger'ın balla kk olduğunu Garp anlatıyor ben değil. Bunları öğren bak sonra bilmediğin gerçekler ortaya çıkıyor.
Benim inandığım tarihi öğrenmenin veya dediğin gibi raftele gitmenin büyük güç gerektirdiği.Bir yerden sonra bazı bilgileri öğrenmek büyük güç gerektiriyor.Bm Luffy gidememiş ki demek ki gücü o seviyede değil.Ya da istemiyordur diye bilirsin.Wb istese Kk olurdu dersen o başka bir tartışma konusu.Zaten ben Roger-Wb kıyaslamasıda yapmıyorum.Kkseviyede olmak içinde Denizin tek hakimi olmak gerekiyor.Yonkolar birbirleriyle yenişemediği için ortada bir Zirve yok.

Ha sen şunu dersin anlarım Roger'ın dönemi Luffy'nin döneminden daha kolay.Ama Roger ortada Zirveye oynamış tek adam.

Garpta boş yapmasın burda durdursaydı o zaman.

Poneglyphleri elde etmek için güç gerekiyor hele ki Yol kitabeleri hepsi sıkıntılı yerlerde. Cürmü yetseydi alır olurdu KK ama olmuyorsa demek ki eksiklik var güç anlamında. Bilal’e anlatır gibi mi anlatalım yani arkadaş bu kadar mı anlayışsız olur bi insan.

Benim inandığım tarihi öğrenmenin veya dediğin gibi raftele gitmenin büyük güç gerektirdiği.Bir yerden sonra bazı bilgileri öğrenmek büyük güç gerektiriyor.Bm Luffy gidememiş ki demek ki gücü o seviyede değil.Ya da istemiyordur diye bilirsin.Wb istese Kk olurdu dersen o başka bir tartışma konusu.Zaten ben Roger-Wb kıyaslamasıda yapmıyorum.Kkseviyede olmak içinde Denizin tek hakimi olmak gerekiyor.Yonkolar birbirleriyle yenişemediği için ortada bir Zirve yok.

Ha sen şunu dersin anlarım Roger'ın dönemi Luffy'nin döneminden daha kolay.Ama Roger ortada Zirveye oynamış tek adam.

Garpta boş yapmasın burda durdursaydı o zaman.
Elbette Raftel'e gitmek için güç gerek. Bu ayrı bir konu. Ama Raftel'e gidiyorsun diye doping(güç) pompalamıyorlar kimseye ondan bahsediyorum.

Kk kalibresi demek sadece kaptanla ilgili bir şey değil. Roger'ı kk yapan 3 şey var;
  • Bireysel güç
  • Bal
  • Tayfa
Bu unsurlardan herhangi biri X yonkouda olsa X yonkou da kk olur.

Garp zaten boş adam.

Roger denizlerde yıllarca at koşturuyor Garp adamı yakalayamıyor.
Xebec'i yakalayabilmek için Roger'la ittifak yapmak zorunda kalıyor.
500m adamı indirebilmek için antrenman yapıyor.
İkisinin de yaşadığı dönemde Wb en güçlü adam oluyor.

He sorarlarsa Garp=Roger dersin kim bilecek :fool:

Elbette Raftel'e gitmek için güç gerek. Bu ayrı bir konu. Ama Raftel'e gidiyorsun diye doping(güç) pompalamıyorlar kimseye ondan bahsediyorum.

Kk kalibresi demek sadece kaptanla ilgili bir şey değil. Roger'ı kk yapan 3 şey var;
  • Bireysel güç
  • Bal
  • Tayfa

Garp zaten boş adam.

Rogerın bir önceki seçilmiş kişi olduğu bu kadar belli iken nasıl KK oldu diye başlık başlık saymak çok anlamsız.

Bireysel güç
Bal
Tayfa

Garp zaten boş adam.

Hmfs.

Bireysel güç Kaido'da, tayfa Shanks'ta var. Neden olamamışlar acaba? :artiz:

O hor gördüğün iki adam da şu anın iki ve bir Yonkou'sunun bulunduğu tayfaya tek başına dalmaya gidiyor. Birbirleri ile karşılaşmaları tamamen şansa oluyor ve sayı farkına rağmen kaptanlarını öldürüyorlar.

Ha bence de Roger > WB >= Garp ama aralarındaki fark çok azdır. Roger kesinlikle başta zaten o değişmez ama WB ile Garp yer değiştirebilir.

Diğer seçilmişleri bilmiyoruz ama bence Rogerdan önce dünyaya gelen 7 seçilmiş vardı. Kimisi gitmiştir belki de bilemezsin. Seçilmiş olanın düşmanları ile alakalı bir mevzu bu. Misal verirsek Luffynin tek rakibi Mihawk olsa idi muhtemelen tayfasız bir Luffy görürdük.
Kk olmak konsept olarak bireysel bir durum olmadığı için öyle bir şey göreceğimizi zannetmiyorum.

Kk olmak konsept olarak bireysel bir durum olmadığı için öyle bir şey göreceğimizi zannetmiyorum.
KK unvanı Rogerınişleri hızlandırmak için kullandığı bir şey aslında. Miras kalan arzuyu yerine getirmek desek daha doğru olur. Eğer Nami yada Zoronun bundan 900 yıl önceki hikayeye dayanan bir soyları çıkmazsa -bence çıkma ihtimali çok yüksek- kesinlikle tayfaya ihtiyaç duyulacak bir konu değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık