Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet öyle de resmedebilirdi ve öyle resmetse şu an başka şeyleri konuşuyor olurduk. Oda istediğini çizer zaten ihtimal çok da bu nasıl bir done olabiliyor? :D Net bilgi verilmemiş ama 2vs1 kesin gibi yorum atıyonuz.:D Oysa eldeki şey çok daha farklı söylüyor. İşte bu yüzden bu kadar yorum katmaya çalışıyonuz. Olduğu gibi bakınca çok da açık aslında.

Göreceğiz olduğu gibi bakınca çok açık olup olmadığını.Önceki sayılarda da Rox muhabbeti geçti.Kaptanlarını kaybettikten sonra adamlar şu an bile güçleniyorlar diyor Hina.Bu önceki sayılara da bakmanız lazım çıkarımda bulunmak için.Öyle temsili çizimle olmaz yani.

Kaptanları ölmüş.Ölmese hapsi boylardı.Bu adamları niye içeri tıkmamışlar madem yok ettiler deniyorsa.Koca ana 85 çocuk yapacak vakti bulmuş Wb desen bir kez içeri girse çıkarmazlardı öyle bir adamı.

Ancak hapsedilmemişler.Bu da muhtemelen dövüş olmadığına delalet.Sürtüşmeler dışında ciddi birşey ciddi bir dövüş olmaması yüksek ihtimal.Dayak yemiş olsalar bu üçünün 6.kat mahkumları gibi içeride olacağını düşünmez misin ? Tarihin en tehlikeli oluşumundaki adamlar bunlar.Yok ediliyorlar ellerini kollarını sallayıp geziyorlar baya mantıklı.

Yaf laflar üzerinden yürüyen sen olduğun için o örnekleri veriyorum. Roger ortak diyor diye adamı Yonko gücüne çıkardın, Gorosei ise o altını varsayımlarla doldurduğun söz gibi değil de direk soru işareti bırakmaksızın Marco'yu o isimlerle geçirmiş.

Aklında soru işareti kalmasın diye Rayleigh'i savaşta WB yerine koy demiştim zira orada Ray'i çigçig yerdi denizciler. Sen çıkıp Rayleig WB'yi yanında götürürdü falan demişsin. Fanlık yapıyorsun bence.
Öyle olsun madem. Doflamingo'nun dressrosa halini o savaşa koyar mısın?
Veya Kaido'yu o savaşa koyar mısın? Mantıklı mı sence?
Neyse zaten yer yer eski zamanlardan flashbackler görürüz. :sapkali:

Öyle olsun madem. Doflamingo'nun dressrosa halini o savaşa koyar mısın?
Veya Kaido'yu o savaşa koyar mısın? Mantıklı mı sence?
Neyse zaten yer yer eski zamanlardan flashbackler görürüz. :sapkali:
Koyarım ne olacak? Doflamingo'nun içinden geçerlerdi. Kaido ise WB gibi dağıtırdı. Anlamadım niye koyamayım?

Göreceğiz olduğu gibi bakınca çok açık olup olmadığını.Önceki sayılarda da Rox muhabbeti geçti.Kaptanlarını kaybettikten sonra adamlar şu an bile güçleniyorlar diyor Hina.Bu önceki sayılara da bakmanız lazım çıkarımda bulunmak için.Öyle temsili çizimle olmaz yani.

Kaptanları ölmüş.Ölmese hapsi boylardı.Bu adamları niye içeri tıkmamışlar madem yok ettiler deniyorsa.Koca ana 85 çocuk yapacak vakti bulmuş Wb desen bir kez içeri girse çıkarmazlardı öyle bir adamı.

Ancak hapsedilmemişler.Bu da muhtemelen dövüş olmadığına delalet.Sürtüşmeler dışında ciddi birşey olmaması yüksek ihtimal.Dayak yemiş olsalar bu üçünün 6.kat mahkumları gibi içeride olacağını düşünmez misin ? Tarihin en tehlikeli oluşumundaki adamlar bunlar.
Luffy de dayak yedi ama illa hapse düşmedi. Bir şekilde kurtulunur onun yolu çok. Kaçtıysalar ayrı bir komik olur zaten.

Rayleigh'nin çizilmemesi garip, çünkü o sıraki Big Mom ve Kaido'dan güçlü olmalı bence.
İşte o sıradaki güce göre değil de, serinin zirve isimleri bu olayda karşı karşıya geldi iması var bence. Çünkü resimdekilerden biri (Xebec) Rocs'un kaptanı ve Roger'ın en güçlü rakibi olarak tanıtıldı. Bir diğeri Roger, Korsanlar Kralı, bir diğeri Beyaz Bıyık buna denk denildi. Garp Denizci kahramanı ve od da bu ikisyle eşit düzeyde. BM ve Kaido ise Yonkou olmuşlar, güçlerini tartışmaya gerek yok yani. Shiki'nin, Gümüş Balta'nın, John'un ve diğerlerinin olayı ne? Güçlüler ve isim yapmışlar. Peki Marco güçlü ve isim yapmış, Novalar da öyle keza. Ama şuan da bu ikinci saydıklarımdan hiçbirisi zirve değil.

Bunun yanında bölümün adı Zirve ve bölümde vurgu yapılan isimler, Xebec, Roger, WB ve şuanki Yonkoular. Tanrı Vadisi Olayı'nda da bu 7 ismin 6 tanesi karşı karşıya gelmişler ve bir dövüş de olmuş ama kim kiminle eşleşmiş, dövüş nasıl olmuş bununla ilgili bir bilgi yok bana kalırsa. Orada resmedilem şeyin de bu karşı karşıya gelme durumunu anlatmak olduğunu düşünüyorum.

Bana göre be 2v1 ne de 4v2 diyebiliriz. Çünkü ikisi de spekülasyon içeriyor içinde.

Şu zamana kadar Garp'ı gömen adamlar bir bölümde arşa çıkardı, maksat muhabbet olsun gönüller coşsun diye. Aynı adamlar büyük ihtimalle savaşın detayları açıklandığında bu süreçte gaza getirdikleri Wb fanlarıyla birlikte tekrardan Garp'a sallayacak. Oda kendi ayağına sıkmaz. 30'lu yaşlarındaki bir Wb oradayken ya onun elinden deprem meyvesini alacaksın (ki dayanıklılığından ve fiziksel gücünden ötürü bu bile şaibeli) ya da kaptanına sırt çevirtip ortamdan uzaklaştıracaksın. Öyle toparlayamazsın içinde Wb'nin de olduğu grubun Roger ve Garp tarafından folloş edilmesini. Şimdiki güçlerinden uzak BM ve Kaido'nun yanında hiçbir zaman Roger - Garp seviyesine çıkamamış diğer korsanları ve Rocks'ı Garp ve Roger'ın god mode açarak indirmesi çok büyük başarıdır. Bu adamlarda bunu yapabilecek kapasite var zaten. Ama o vsde aradan Wb'yi de çıkartmaları demek Oda'nın bunca yıllık emeğinin üzerine balkondan işemesi demektir. Bugüne kadar serinin zirvesini Roger - Garp - Wb üçlüsü olarak lanse eden mangaka bu hatayı yapmaz bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık