Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alması demiyorum zaten. Orada tutması yeterli. Savaşın sonunda Rockslar mefta olmuyor zaten. Dağılıyorlar. Yani kaptanlarının inmesi yeterli. Marco'nun Kizaru tutup, Jozu'nun Kuzan tuttuğu yerde; Rayleigh, Newgate'i pekala tutabilir.
Ace ve Bb olayı diğer örnekten biraz farklı. Tayfası müdahale ederken yaralanıyor ve Bb "müdahale etmeyin, siz onun dengi değilsiniz" diyor. Yani güçlü değiller ve logiaya karşı savaşılıyor diye. Yoksa Teach gibi sonuç odaklı, Newgate'e tayfasıyla dalmış biri niye savaşı riske atsın?

Özellikle belirttiğim yer ise 2vs1'e denk geliyor. :D O da bana kalırsa imkansız.
Roger + Garp vs Xebec + Newgate
Birileri biriler vs diğerleri gibi bekliyorum ben. :sapkali:
Rayleigh Newgate'i falan tutamaz, Marco gidip Roger'i tutabilir mi? Marco'nun Kizaru tutması gibi Rayleigh de Kizaru tutar en fazla. Beyazbıyığın Akainu'yu iki dakida getirdiği durum ortada. Big Mom ve Beyazbıyıkla orada Garp ve Roger harici kimse baş edemez.

Tayfayı dağıttığını göstermek için çizmiş olabilir bilemiyorum.Ama toplu bir savaş yok zaten.Kaido falan arkaya çekilmiş hepsi izliyor.Hani dövüşmüş olsalar dahi iddaa ettiğiniz gibi 4 adamın topluca iki kişiye dalması gibi bir durum yok.

Önce Garp ve Roger kaptanlarıyla 2 vs 1 atmışlar bu net bana göre çizimden.Çünkü kaptanı hedef almışlar Rox da öne çıkmış diğerleri de izliyor.Anlaşılmıştır umarım.

Ötesini bilemiyoruz.Sizin dediğiniz gibi de olabilir sonrasında dağılmış kaçmış da olabilirler ne olduğu belli değil.Ben sadece adamların güçlenip imparator olmasından dolayı dayak yemeleri ihtimalini az görüyorum.
Ötesini bilmiyoruz ne la? :D ''Bu benim için kesin demek'' nasıl nesnel bir veri olabiliyor? Ben sana tüm mantıksal tutarsızlıklar anlattım ve bana verdiğin cevap 'bilmiyorum' oluyor.:D

Biz iddia etmiyoruz, görsel bunu iddia ediyor, başka diğer tüm üyelerin o dövüşte çizilmemiş olması mantıksal olarak bu sonuca getiriyor. Sengoku'nun , Roger ve Garp Rock tayfasını dağııtı diye söylemde bulunması bizi bu sonuca sürüklüyor. Hala daha kendinizce bir çıkış bulmaya çalışıyorsunuz.

Her şeyi geçtim Kaptanlar'ına ikiye bir dalmalarına neden seyirci kalsınlar? Kaptan'ları neden böyle bir şey istesin? Hiçbirine bir cevap yazmadan arkadan izliyordular diyorsun.

Ben de neden illa o üçlünün izliyor olduğunu bize Mangaka bilgi olarak vermek istesin diyorum? Eğer öyle ise neden Rayleigh neden çizimlerde yok? Onu da aynı şekilde çizip onun da izlediğini neden belirtmesin diye soruyorum?

2 vs 1 olduğunu anlatmak istese neden WB, Big Mom, Kaido'yu da oraya çizsin diye soruyorum. Hiçbirine bir tane mantıklı cevap yok. Her şeyi geçtim özellikle Big Mom ve Kaido'nun o zamanlar şimdiki kadar güçlü olmadıklarını da belirten bir açıklama da yapılıyor. Sence bu açıklamanın yapılması bir takım mantıksal çıkarımlar, sonuçlar çıkarmamızı da sağlamaz mı?

Bazılarının çok zoruna gitmiş, bunu görmüş olduk.

Eh çizmiş işte.Garp'ın bu konunun bahsini açtırmamasının asıl sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.Korsandı yada kutsaldı değil ego tamamen.Tek başıma gücüm yetmedi o sıra Roger da el attı kaptanlarını öyle yendik diye düşünüyor.Bunu iyi biliyor o yüzden de hatırlamak istemiyor bu mevzuyu.

Bu kaptan deliyse yapacağı şeye de bağlı.Elimde buton var havaya uçuracağım dese 10 kişi de dalarlar.Yazdıklarım dışında böyle ihtimaller de var.
Senin söylediklerin varsayım üzerine tamamen ve desteksiz. Olma ihtimali çok düşük yani. Olursa Roger'in de Garp'ın da karizması fena gider ama.

Ötesini bilmiyoruz ne la? :D ''Bu benim için kesin demek'' nasıl nesnel bir veri olabiliyor? Ben sana tüm mantıksal tutarsızlıklar anlattım ve bana verdiğin cevap 'bilmiyorum' oluyor.:D

Biz iddia etmiyoruz, görsel bunu iddia ediyor, başka diğer tüm üyelerin o dövüşte çizilmemiş olması mantıksal olarak bu sonuca getiriyor. Sengoku'nun , Roger ve Garp Rock tayfasını dağııtı diye söylemde bulunması bizi bu sonuca sürüklüyor. Hala daha kendinizce bir çıkış bulmaya çalışıyorsunuz.

Her şeyi geçtim Kaptanlar'ına ikiye bir dalmalarına neden seyirci kalsınlar? Kaptan'ları neden böyle bir şey istesin? Hiçbirine bir cevap yazmadan arkadan izliyordular diyorsun.

Ben de neden illa o üçlünün izliyor olduğunu bize Mangaka bilgi olarak vermek istesin diyorum? Eğer öyle ise neden Rayleigh neden çizimlerde yok? Onu da aynı şekilde çizip onun da izlediğini neden belirtmesin diye soruyorum?

2 vs 1 olduğunu anlatmak istese neden WB, Big Mom, Kaido'yu da oraya çizsin diye soruyorum. Hiçbirine bir tane mantıklı cevap yok. Her şeyi geçtim özellikle Big Mom ve Kaido'nun o zamanlar şimdiki kadar güçlü olmadıklarını da belirten bir açıklama da yapılıyor. Sence bu açıklamanın yapılması bir takım mantıksal çıkarımlar, sonuçlar çıkarmamızı da sağlamaz mı?

Bazılarının çok zoruna gitmiş, bunu görmüş olduk.

Ötesini bilmiyorum derken demek istediğim şu.

Önce 2 vs 1 oldu kaptanları net olarak yenildi.Hatta belki direk öldü.
Sonrasında da sizin dediğiniz gibi 2 vs 3 oldu dövdüler üçlüyü.Yada savaş olmadı yarı ölü kaptanlarını alıp hepsi geri çekildiler yada kaçtılar.Artık o kısmı senaryoya kalmış.

O yüzden gerisini bilmek zor diyorum.

Ray'in o esnada tam orada olduğuna dair bir ibare yok.Belki Roger tayfayı geride bırakıp önden geldi.Durumun aciliyetine bağlı.Aynısını Shanks mf savaşında yaptı mesela.

Kısacası çok bilinmez var.Adam mangasında açık açık çizim yapmamış yada net bilgi vermemiş.Çıkarım yapılması doğal.

Garp ve Roger Kaido ile anaya yumruk sallarken de resmedebilirdi.Böyle çizmezse okuyucu ne yapsın ?

Rayleigh Newgate'i falan tutamaz, Marco gidip Roger'i tutabilir mi? Marco'nun Kizaru tutması gibi Rayleigh de Kizaru tutar en fazla. Beyazbıyığın Akainu'yu iki dakida getirdiği durum ortada. Big Mom ve Beyazbıyıkla orada Garp ve Roger harici kimse baş edemez.
Ben prime Rayleigh = Shanks diyorum.
Kk'nın ortağım dediği adamın da yonko sağkolu ile eşit olduğunu hiç sanmıyorum.

Ben prime Rayleigh = Shanks diyorum.
Kk'nın ortağım dediği adamın da yonko sağkolu ile eşit olduğunu hiç sanmıyorum.
Öyle olsa Kizaru'yu tutmaktan fazlasını yapardı. WB bile yaşlı ve bir ayağı çukurda haliyle MF'yi yokediyordu. Geçiniz o prime olaylarını falan. :)

Teach dediğin adam zaten Xebec'in izdüşümü, reenkarnesi. Luffy'nin bazı özelliklerinden nasıl Roger'a atıf görüp çıkarım yapabiliyorsak, Teach'in kişiliğinden de Xebec'e çıkarım yapabiliriz. Teach zora girince ölü WB'ye tüm tayfasıyla dalan adam. Bilmem anlatabildim mi?

Öyle olsa Kizaru'yu tutmaktan fazlasını yapardı. WB bile yaşlı ve bir ayağı çukurda haliyle MF'yi yokediyordu. Geçiniz o prime olaylarını falan. :)

Teach dediğin adam zaten Xebec'in izdüşümü, reenkarnesi. Luffy'nin bazı özelliklerinden nasıl Roger'a atıf görüp çıkarım yapabiliyorsak, Teach'in kişiliğinden de Xebec'e çıkarım yapabiliriz. Teach zora girince ölü WB'ye tüm tayfasıyla dalan adam. Bilmem anlatabildim mi?
Teach'in gura guradan önceki başarısı ne ki zaten? Son boss olma ihtimali bile 3 meyve üzerine kurulu.

Kizaru'yu neden tuttu? Tayfa kaçsın diye.
Kuma gelmeden ne oldu? Kizaru'nun façası çizildi.
Kuma tayfayı yolladıktan sonra ne oldu?
Rayleigh, mekanında oturdu.
Yeri biliniyor mu? Garp'a sürekli rapor geliyormuş.
Garp ne diyor? 2 efsane ile uğraşamayız.
Prime'ı neden önemli. Yaşlı ve 20 yıldır sadece içki içiyor, eline kılıç almamış.
Geçemeyiz öyle detayları. :)

Teach'in gura guradan önceki başarısı ne ki zaten? Son boss olma ihtimali bile 3 meyve üzerine kurulu.

Kizaru'yu neden tuttu? Tayfa kaçsın diye.
Kuma gelmeden ne oldu? Kizaru'nun façası çizildi.
Kuma tayfayı yolladıktan sonra ne oldu?
Rayleigh, mekanında oturdu.
Yeri biliniyor mu? Garp'a sürekli rapor geliyormuş.
Garp ne diyor? 2 efsane ile uğraşamayız.
Prime'ı neden önemli. Yaşlı ve 20 yıldır sadece içki içiyor, eline kılıç almamış.
Geçemeyiz öyle detayları. :)
Yav ahaha. :hhh:
WB'nin yarı ölü halinin MF'de yaptığı katliam belli. Onun yerine Ray'i kafanda yerleştirebiliyor musun? Eğer öyle düşünüyorsan boşa tartışmaya gerek yok zaten. Ayrıca karasakalın gücünden bahsetmedin kişiliğinden bahsettim.

Yav ahaha. :hhh:
WB'nin yarı ölü halinin MF'de yaptığı katliam belli. Onun yerine Ray'i kafanda yerleştirebiliyor musun? Eğer öyle düşünüyorsan boşa tartışmaya gerek yok zaten. Ayrıca karasakalın gücünden bahsetmedin kişiliğinden bahsettim.
Merak ettim. Mf zamanı 20 yıllık pasif korsan Rayleigh ile bir dünya handikabı olan Wb'yi kıyaslar mısın?
- Doruki - B.haki - K.haki - H.haki - Hız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık