Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfasına katılmasına izin mi verdi?
Ben kesinlikle öyle anlamadım, bariz bir şekilde bu adadan gidebilmesi için gemisine binmesine izin verdi.
Umarım dediğin gibidir,kısa süreli güç birliği gibi ama artık kötü bir adam olmadığından gemime binebilirsin sözü insanı düşündürüyor.

Orochinin meyvesi her kafa için ayrı ruh hali veriyordu.

Yasu da onun farklı ruh halinden biri mi acaba? :/ Yasu = Orochi diyom.

Bu Arc naruto ya çok benzeyecek anlaşılan. Haki'nin chakra gibi doğada bulunduğu anlaşıldı. Yani Luffy senin modu gibi doğadaki hakiyi kullanacak. Sanırım gruptaki haini de Luffy hissedip söyleyecek. Ben shinobu çıkabilir diyorum. Onu yüzünden law gitti ittifak bölündü tam da mükemmel bir sabote oluyor. Yada daha uç bir tahminde bulunursam. Kaidou'nun tayfasında mr. 2 nin gücüne benzer insanları taklit edebilen bir meyve kullanıcısı varsa bizim tayfadan birinin yerine geçip hain bizimkilerden çıkmış olabilir. Bu arada bu yasu çok önemli biri çıkacak bir an aklıma geldi acaba Roger'in tayfadan filan mı yada eski yonkou filan çıkar mı diye de konduramıyorum nedense. Yine de trajik bir hikayesi olacak. Arc'ta önemli olacak bir karakter bence. Bu arada Luffy ahırda filan mı? Herkesin ortasında raizou ve caribpu ile saldırı planı yapıyor. Queen ne halt ediyor orada? Hadi körsün görmüyorsun caribpu ve raizou yu ulan sesleri de mi duyulmuyor? Bir gir müdahale et birşey yap. Ben bu karakteri bir türlü çözemedim. Ulan Luffy e bilerek yardım ediyor aslında diyeceğim de pekte konduramıyorum. Acaba Queen iyi biri çıkar mı acaba? Nereden geliyor bu rahatlığı?

Eğer Law; sadece Shinobu'ya söylüyorsa o lafı, haklıdır. Yok, tayfayı da kattıysa yazıklar olsun.

Yasu'dan bir şeyler çıkacak gibi. Böyle bırakmaz.

Vücudun etrafındaki haki muhabbeti enteresandı. Eğer vücut dışında haki bulunuyorsa bu çok büyük bir güç olur.

Linlin geliyor. Bu arada, bu kadının tayfası nerede? Hala karaya çıkamadılar mı acaba?

Kendi kızını öldürmek için kamazouya emirmi vermiş :eek:
Psikolojik problemli ya da kafası sürekli değişik bir tip hayalimde. Yasu da o karakterlerden biri deyip at fava yapiyim bari :D
Eğer Law; sadece Shinobu'ya söylüyorsa o lafı, haklıdır. Yok, tayfayı da kattıysa yazıklar olsun.

Yasu'dan bir şeyler çıkacak gibi. Böyle bırakmaz.

Vücudun etrafındaki haki muhabbeti enteresandı. Eğer vücut dışında haki bulunuyorsa bu çok büyük bir güç olur.

Linlin geliyor. Bu arada, bu kadının tayfası nerede? Hala karaya çıkamadılar mı acaba?
Aynen ya. Ben Smoothie görmek istiyorum.:mincika:

Alaaddinin cini ile şeker adama gerek yok ama

Nami'nin 3 saniye bile katlanmayacağı şeye ağızları burunları dağılana kadar dayanmışlarsa bu tayfaya güvenmemek hakarettir.
Kaldı ki Law "Ölürler de konuşmazlar." demiş. Bundan sonra hala onlardan şüphe eden insanlara yazıklar olsun asıl.

Nerede güven? Nerede müttefiklik ya? Biraraya gelip Yonkou'ya savaş açıyor bu grup, neyin kafasında bunlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık