Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou, ilk başta beni endişelendirdi fakat "Smoker" in yorumunu okuduktan sonra çok mantıklı geldi. Gücü dolayısıyla içine ne alırsa alsın kütlesinin artmaması muazzam bir avantaj sağlar. Arc bittikten sonra da tayfaya değil de, filoya katılır gibi geliyor bana. Hatta Luffy'e korkusu hayranlığa dönüşür. Bartolomeo gibi bir hayranlıkla birlikte kendince bir değişim gerçekleştirip, yağlı saç Caribou'yu gelişiminin sonunda yakışıklı ve tertemiz bir şekilde bile görebiliriz.

Caribou içine ne kadar çok şey alırsa alsın, kütlesi artmıyor. Yani tek başına binlerce kişiyi kimseye fark ettirmeden, her yere sokabilir. Koca ordu Onigashima'ya bu şekilde rahatlıkla girebilir. Nefret ettiğiniz Caribou çok işe yarayacak.
Merak ettiğim aldığı kişi kendi isteğiyle çıkabiliyormu içinden yoksa caribouyamı bağlı ?

@Dr. Hiluluk

kanka bak her kafada ayrı bir dünya

Bu da saç topuzları

Her kafada ayrı bir alem var diyom belki. Kızını satan adam ayrı bir kafa, sinirli olan ayrı kafa, mutlu olan ayrı kafa.

Az çok Kanjuronun bilmesi lazım böyle bir tipi. Tanımıyorlar. Muhtemelen Orochinin farklı ruh hali bedenlerinden biri diye düşnüyorum

@Dr. Hiluluk

kanka bak her kafada ayrı bir dünya

Bu da saç topuzları

Her kafada ayrı bir alem var diyom belki. Kızını satan adam ayrı bir kafa, sinirli olan ayrı kafa, mutlu olan ayrı kafa.

Az çok Kanjuronun bilmesi lazım böyle bir tipi. Tanımıyorlar. Muhtemelen Orochinin farklı ruh hali bedenlerinden biri diye düşnüyorum
Çıkabilir tabii, ama ben pek ihtimal vermiyorum. Sarayda alem yaparken Yosu bizim Zoro ile takılıyordu. Bilemiyorum.

Çıkabilir tabii, ama ben pek ihtimal vermiyorum. Sarayda alem yaparken Yosu bizim Zoro ile takılıyordu. Bilemiyorum.
Hacı yediği mistik bir meyve. Devon hem zoan hem Mr2 ile aynı teknik kullanıyor. Marco mesela hem ateş logia, hem iyileşme, hem zoan. Buna da ekstra özellik verilebilir belki.

Pain 6 beden gibi bu da 9 beden gibi falan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık