Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:hhh:
Sezi mi sezi kardeş. Niye ironi yapıyon? Drake'ten bir şey çıkacağı da garanti üstelik. Çok üstünü örttü adamın. Şurada yazanlar da dikkate değer mesela.
Vakti zamanında Moğol Hükümdarı Kaido Hanın emrine giren Türk Beyi Çarpı Drake Bey şahit olduğu barbarlıklar ve zulümler karşısında Japon isyan güçlerine katılmış ve Kaido Han'a başkaldırmıştır. :(

Herkesin böyle bi beklentisi var ama bi görelim ne olacak.

Vakti zamanında Moğol Hükümdarı Kaido Hanın emrine giren Türk Beyi Çarpı Drake Bey şahit olduğu barbarlıklar ve zulümler karşısında Japon isyan güçlerine katılmış ve Kaido Han'a başkaldırmıştır. :(

Herkesin böyle bi beklentisi var ama bi görelim ne olacak.
Benim yok şahsen. Sanırım sadece benim yok. Drake'i bu haliyle seven tek kişiyim sanırım.
Tevekkeli değil, kan çekiyor herhalde.:fool:

Drake'n Kaido'ya baş kaldırmasını bende istemem ancak Law ile geçmişte aynı adada bulundular sanki bunun altından bir şey çıkacakmış gibi. Bu ikili bir araya gelecekmiş gibi.

Belki yine Drake, Kaido'ya baş kaldırmak istemeyecek. Bu zamana kadar Doffy gibi gücü yetmediğinden Kaido'nun altında yer almıştır. Ancak işler şimdi değişti. Law, Drake ikna edebilir. Luffy'lere güvenmesini sağlayabilir.

Gerçi Law'ında güveni kırıldı nasıl olacaksa. Bilemedim kafam karıştı. :oleyo:

Drake baş kaldırmayacak. Zaten Kaido'nun yanına bir amaç için girdi ve orada kendisini geliştirdi. Bunu bile bile yaptı ve Yonkou adamı oldu...

Drake 2 yıl öncesinde bile herkesten farklı birisiydi, denizciyken yaşadıkları ve sonra korsan olması filan ortaya çıkmayı bekleyen bir çok gizem var Drake hakkında...

Ama Kaido yanında bulunması tamamen bir amaç uğruna olduğuna ve artık bunu tamamladığı kanısındayım. Kaido yıkılacaksa en bariz destek görecekleri kişi olacaktır Drake.... Büyük ihtimalle onun bir açığını bilen nadir kişilerden biri olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık