Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribu tayfaya geliyo gibi hadi hayırlısı. Bir tane logia iyi olur diyordum ama bu denyoya hiç ihtimal vermiodum.

Sadece Caribou ve Luffy sahneleri bile yetiyor. Çok iyiydi. Luffy'nin kızgın tekmesi ve Caribou'nun ondan ölümüne korkması mükemmel. Lütfen artık Luffy'den korkun zaten.

Toko'nun da Ebisu menşeyli olduğu belliydi zaten. Yasu ise net önemli biri. O gülümsemenin altında bir dram yatıyor deniştim, artık neredeyse kesin. Oda Nami'lere sordurarak yanlış yönlendiriyor okuru sanırım.

Bölüme orta dedim. Pek bir şey yoktu ama en azından bir şeyler yapmaya çalışan birilerini görmek güzeldi. Geçen bölümün boşluğuyla kıyaslanınca baya iyiydi o yüzden.

Tonayasu'nun varlığı bir beni rahatsız etti herhalde. 20 sene nasıl saklandı yahu bunlar, gelene geçene aldırmadan her şeyi konuşurken.
Tonayasu iyi adamdır diyeceğim ama bu kadar şeyden sonra o da içimi bulandırıyor. Herkese iyi davranan, herkesi düşünen adam.
Ama kızını başkente satmış ve üç tane rezil adama kapısını açmış iyilikten.
Genelde böyle durumlarından ardından hayır çıkmaz.

Shinobu ise bu bölümde benim için bitti. Law'u küstürdü, kaçırdı kadın.
O laftan sonra iki seçenek çıkıyor ortaya.
Ya Müttefik parçalanacak. Kidd'i de zaten oraya o yüzden koydu Oda. Law'u bu şekildd ocak dışı bırakıp iki Kral Hakiliden yürüyecek.
Ya da Shinobu hain çıkacak. Hatta bu sahne Luffy ve Law'un fikirbirliğinin ne denli güçlü olduğunun ispatı olacak.
Ama bilemiyorum. Adam tek başına aldı başını gitti. Ki orada "Affetmeyeceğim" derken sen mi yoksa siz mi demeye çalışıyor belli olamadığından ve peşinden bi Allah'ın kulu bir faydam olsun derdine girmediğinden bu olasılık şüpheli.
Ve bir de Usopp ve Nami üzerinden Law tayfasını yüceltme olayı var ki o hepten tuz biber oluyor.
Müttefik çatışmaya başlıyor olabilir.
Geçen bölüm adı geçti, bu bölüm anısı gösterildi gelecek bölüm Law'un kendini görür, netleştiririz sanırım.

Luffy'nin olduğu hapishane Orochi'ye isyan edilenlerin toplandığı yermiş de neden yakalananlar ve Bepogil başka yerde. Teşhir bittikten sonra onlar da oraya mı getirilecekler yoksa sadece birileri mi kışkırtılmaya çalışılıyor acaba.

Ortada adam kalmadı, BigMom geldi. Önümüzdeki bölüm bol aksyionlu olacak. Hadi hayırlısı.

Law'ın tayfaya o kadar laf ettik bir Bepo'ya bak birde şu Nami'yle, Usopp'a !!! Tam kalibresiz bunlar:of: Yinede bölüm çok iyi resmen Ebisu'nun atmosferi olsun,Yasu'yu aziz olarak görmeleri falan dokunaklıydı..

Caribou'nun gücü işe yarar Raizo'muz beğenmiş madem, bize de mutluluklar demekten başka birşey düşmez :D

busoshoku is loading.........

En çok dikkatimi çeken şey Luffy'nin tedbirli davranıp etrafındakileri bayıltması oldu..Büyük gelişim gerçekten, Luffy bu savaş için bihayli ciddi görünüyor..Derkeeen Hadi burayı yıkalıma döndü olay lanet olsun sana Lütfü :artiz:

Acaba bu çevredeki haki gücü mü kastediliyor vücudunun etrafındaki fazla haki denilerek? Öyleyse Amiral'ler nasıl günlerce savaştı belli olur.

Luffy'nin de G4 süresi deli gibi artar.

Başlardaki gereksiz bilgi kirliliğinden dolayı ortaya verdim şukusunu :artiz:

Bize ne yasunun melek gibi olmasından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık