Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir tarafta katakuriyi yenebilmiş luffy ve picayi teklemiş zoro vs medium memiş. Hawkins kardeş sana bir özgüven gelmiş. Tabi dövüş olmayacaktır bana göre de veya hawkins bir çeşit büyü falan yapacaktır. Bu arada tama tayfada mi ?

Nidai Kitetsu Luffy'nin elinde kalırsa çok iyi olur. Nihayet, Luffy kılıç kullanıyor!

Bir tarafta katakuriyi yenebilmiş luffy ve picayi teklemiş zoro vs medium memiş. Hawkins kardeş sana bir özgüven gelmiş. Tabi dövüş olmayacaktır bana göre de veya hawkins bir çeşit büyü falan yapacaktır. Bu arada tama tayfada mi ?
Tama ace ile olan mazisinden dolayı ve luffy e son yemeğini verdiği için luffy nin manevi kardeşi olur artık.Tabiki bundan sonra çok tehlikeli olaylara gireceklerinden küçük kızı peşinden sürüklemez vanoya huzuru getirdikten sonra burada kal çok çalış birgün tekrar görüşeceğiz falan der.Kızın gücü kullanışlı fakat çok küçük ve deneyimsiz dünyanın en baş belası tayfasına girmek için :)

Kız tayfaya gelmez ama son savaşta gelir bir sürü hayvan ordusuyla. Odanın taktiği gintama taktiğiyle aynı.
İkiside son savaşta tüm karakterleri topluyor. Tam sıkıntılı anlarda birer birer giriş yapıyorlar. Op dede adım gibi eminim aynısı olucak bariz belli.
At fava bekle şüphesi olanın op bilgisinden şaşarım.( son savaş taktiğinden kızın tayfaya gelmemesinden değil)

Önceden Law Hawkinsle buluşup Kaidoyu devirme planından bahsetmiştir. Luffynın geleceğinden bahsedip o geldiğinde planı devreye sokacaklarmış. Hawkins gelen kişinin Luffy olduğunu düşünüp karşılamaya gitmiştir. Aslında kavga etmiyeceklermiş ama oda her zaman ki gibi bizi gaza getiriyormuş. Hawkins seni bekliyorduk hasırşapka diyip diğerlerinin yanına götürmeyi teklif edecek ama Luffy önce kızı hastaneye götürmesi gerekiyormuş .........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık