Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Küçük kızın tatlılığa bak ya. Nasıl yumrukluyor Luffy'nin kafayı.

Şapkayı da ufaklığa takmış galiba. Şapkasını kolay kolay vermez Luffy.:D

Ulan Zoro deli gibi koşuyormuş arkalarından ahahaha.:D

Son düzenleme:
Çok farklı bir havası var bu arkın normal one piece gibi hissettirmiyor.İyi iyi bu ark ayrı hoşuma gidiyor :D .
Luffy bi garip gülüyor son sayfa, 1 2 kere daha gördüm son bolümlerde hinlik akıyor suratından.
Kimonolu luffyi bir iki karizma bakis atarken falan çizer insallah.Zoro da luffynin gölgesinde kalmasın yeter.

Küçük kızın tatlılığa bak ya. Nasıl yumrukluyor Luffy'nin kafayı.

Şapkayı da ufaklığa takmış galiba. Şapkasını kolay kolay vermez Luffy.:D
Aynen ya Tama aşırı tatlı , karakteri de çok güzel , gemiye binsin diyenlerdenim ben de ama canı acırsa üzülürüz :( Şapka arkasında asılı duruyor normalde , Tama'nın kafa ras gele geçmiş gibi şapkaya ama vermiş olsa da şaşırmam gerçekten .

Aynen ya Tama aşırı tatlı , karakteri de çok güzel , gemiye binsin diyenlerdenim ben de ama canı acırsa üzülürüz :( Şapka arkasında asılı duruyor normalde , Tama'nın kafa ras gele geçmiş gibi şapkaya ama vermiş olsa da şaşırmam gerçekten .
Aynen galiba sahne yanılttı bizi.

Luffy lanetli kilici cektigi anda birseyler olacak gibi bir izlenim sezdim sanki. Belki luffye itaat etmeyip luffye zarar vermeye calisabilir kilic ve bunu goren zoroda hemen kilici eline alip evcillestirir. Bir kilic hakkinda boyle seyler yazmakda ayri bir vaka :d

Hawkins vs Luffy, bir adet büyücü ve bir adet geleceği gören adam. Oda için Luffy'nin ne kadar geleceği gördüğünü göstereceği bir durum, dövüş uzamaz. Hawkins sadece biat edeceği adamın gücünü görüp daha sonra bunlara katılıp Kidd ile olan Kaidodan yedikleri dayağı anlatır. Önce Wano özgürleşir sonra Kaido'ya geniş bir süpernova ittifakı ile gidilir gibi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık