Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahaha demek o yüzden karnım ağrıyormuş. Sadece şuna çok iyi veririm ben. Bölüm harbi güzel yahu. Luffy var ace var zoro var bilgi var kılıç var çizimler hoş mizah var fight da başlangıcı ohh ohh temiz

Üye silindi 1004

Serinin kralıyla korsanlar kralı bir araya geldi senelerdir herkes bunu bekliyordu. Bıktık Sanji isimli çapsız ve aile dramasından Roronoa Zoro'yu özledik. Zoro'nun kılıçlarının ismini bilmesi fakat hatırlamaması sadece anımsaması yine bize düşük zekasını gösterdi. Tam bir ruhsuz embesil Luffy. Ölüm döşeğindeki kıza pat diye Ace'in öldüğünü söylemesi. Yine ortalığı birbirine katıyor bu deli oğlan. Hawkins sanki bu hikaye içerisinde Japonya'ya mal satmaya çalışan Hollandalı imajı çiziyor ya da sömürmeye çalışan bir Avrupalı. Gömleği olsun saçı olsun tipi olsun ismi soyadı olsun adeta buna bir gönderme. Belki ilerde William Adams'a denk düşen birilerini de görebiliriz.

Bölüm iyidi tek kötü yani haftaya bölüm olmaması.
Bu Kılıç olayını tam olarak anlayamadım şimdi 3 farklı kategoriden bahsetti. Mesela Mihawkın kılıcı 12 tane efsanevi kılıclar arasında 1. peki şimdi Luffy'nin taşıdığı dünyanin en iyi 2. kılıcı mı yoksa sadece 21 kılıclık farklı kategorideki en iyi kılıc mı orayı çözemedim.
@ShiShi der ki;

"Detaylı açıklama yapayım herkes faydalansın.

İlk 12 den yani Saijo O Wazamono serisinden 2 kılıc var bilinen
Yoru(Mihawk’ın Kara Kılıcı)
Shodai Kitetsu(adı geçti Lanetli Kılıçların atası gibi birşey)

O Wazamono sınıfında 21 kılıç var ve 3 tane göründü.
Shuusui(Ryumadan aldığı),Wado İchimonji(Kuina’nın kılıcı) ve Nidai Kitetsu(Luffy’nin aldığı)

Ryo Wazamono sınıfında 50 Kılıç var ve 3 tane göründü.
Yubashiri(Zoroya dükkancının verdiği ve Shu tarafından paslandırılan Thriller Bark’a gömülen)
Kashu(Tashigi’nin MR. 11 den aldığı)
Yamaoroshi(Tashiginin Billyden aldığı)

Wazamono sınıfında toplam sayı bilinmiyor görünen 2 kılıç var
Sandai Kitetsu(Zoronun lanetli kılıcı)
Shigure(Tashiginin kılıcı)"

Yeterli mi?

Bölüme geleyim. Tek kelimeyle;

EFFFF-SAAAAA-NEEEEE !!! :alkis::respect::alkis::sapkali:

Nereden başlasam bilemiyorum. Tr gelince detaylı yorumlarım da gözüme ilişen şeyleri yazayım hemen.

Zoro harika çizilmiş. Luffy Zoro buluşması çok iyiydi. Luffy'nin Zoro'ya sarılması falan.. Zevkten 4 köşe bir buluşma işte ya :p En son yıllar sonra gördüğü Sabo'ya böyle sarılmıştı Luffy. Zoro'yu en fazla 1 ay görmemiştir. Aradaki bağı bir düşünün.

Ace Spade korsanları ile gelmiş Wano'ya:alkis:

Hawkins seni tanımak istiyorum yiğidim bu ne güven. Hani bu ikili baktığın falın rakamlarını ters çevirir.... :hhh:

Çok iyi bölüm ya. Acayip sevdim.

Ağa yeniden Zoro sevgim yükseldi. Luffy Reyiz Zoro'ya Sabo'yu gördüğünde ki gibi tepki verdi. Zoro'nun da sevinci çok güzel çizilmiş. Harbiden bu ikili başka ya.

Gerçekten Zoro’nun sevilmesi boşa değil . Adam OP denilince akla gelen ilk karakterlerden .

Giyimleri beğendim, güzel bölümdü. Hawkins ortaklık teklif etmeyip savaşmaya çalışırsa aklını alacaklar bence.

Hayirli cumalar herkese..Luffy nidai kitetsuyu " kilic kusananindir emmi " der gibi alip direk kacmis :oleyo2: o tama nin luffy yumruklamasi cok tatliydi. Zoronun luffyi gorunce tepkiside cok iyidi sanki ben gercek hayatta hasret kaldigim birini gordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık