Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Extra Large Zoro Fanlarının dilinden iyi anlıyor adam. Anında alayına rest çeken. Atara atar gidere gider. Ahaha. Sonra efendim "Lütfü biz şin sekaideyiz. Burada her adım önemli, dikkatli davran ama dur ben bi içine edeyim. Herkesin hakkı bir"

Neyse kaçma ihtimali yok muydu acaba? Ayrıca Kin'emon da o kılıcı bir sargıyla nasıl sardırmaz. Allahın hödüğü.

Bölüm epey güzel ama Levely'i yarım bırakıp direkt Wano'ya geçmesi bölümün güzelliğini gölgelemiş.

İm kim, neden hasır şapkası var, nasıl bir gücü/yetkisi var ki Gorosei onun önünde eğildi? Shanks ne konuştu? Ryokogyu'nun tipi nasıl? Dragon ne yapacak?

Bir on yıl öğrenmeyiz herhalde artık :(

Bölüm epey güzel ama Levely'i yarım bırakıp direkt Wano'ya geçmesi bölümün güzelliğini gölgelemiş.

İm kim, neden hasır şapkası var, nasıl bir gücü/yetkisi var ki Gorosei onun önünde eğildi? Shanks ne konuştu? Ryokogyu'nun tipi nasıl? Dragon ne yapacak?

Soruların yarım kalaçağnı bildiğm için reverie den zerre zevk almadım. Hep cok kötüye verdim oyumu.

Soruların yarım kalaçağnı bildiğm için reverie den zerre zevk almadım. Hep cok kötüye verdim oyumu.
Yarım kalacağını ben de bekliyordum. Ama böyle pat diye Wano'ya geçmesini beklemiyordum. En azından bazı sırlar açıklanır, bazısı sonraya kalır diye düşünmüştüm. Ben de Zoro fanı olduğum halde şu bölümden gram zevk almayacağım sanırım.

Hocam gerçekten lm nin kim veya ne olduğunu oda nın bize hemen söylemesini beklemiyorsun değil mi :D oda sever böyle şeyleri sayısız tirilyon tane teori kurduracak önce takipçilere yıllar sonra açıklar.Shanks ın ne konuştuğunu olayının ne olduğunu öğrenmemize ömrümüz yetmeyebilir :D

Wano'ya hızlı giriş yapılacak gibi duruyor. İlk dakikadan olaylara kafa atan Zoro. Özletmişti kendisini. Demek şu geri sayım mevzusu Wano Arc'ın başlamasına işaret ediyormuş.

Hocam gerçekten lm nin kim veya ne olduğunu oda nın bize hemen söylemesini beklemiyorsun değil mi :D oda sever böyle şeyleri sayısız tirilyon tane teori kurduracak önce takipçilere yıllar sonra açıklar.Shanks ın ne konuştuğunu olayının ne olduğunu öğrenmemize ömrümüz yetmeyebilir :D
İm'in açıklanmasını beklemiyordum. Ama en azından Ryokogyu'nun yüzünü görürüz, Dragon'un gelip konuşmasını görürüz, Dof'un bahsettiği suikastçiyi falan görürüz yani en azından basit gizemleri aradan çıkarır falan diye düşünmüştüm. Fazla iyimsermişim. Adam Arc'ı bile bitirmedi.

İm'in açıklanmasını beklemiyordum. Ama en azından Ryokogyu'nun yüzünü görürüz, Dragon'un gelip konuşmasını görürüz, Dof'un bahsettiği suikastçiyi falan görürüz yani en azından basit gizemleri aradan çıkarır falan diye düşünmüştüm. Fazla iyimsermişim. Adam Arc'ı bile bitirmedi.
Kesinlikle katılıyorum. Bu gizem üstüne gizem eklemesi artık hiç hoş olmamaya başladı. Meraktan çok rahatsızlık yaratıyor artık bende.

Hayır en azından bazı soruların cevabını verip o cevap üzerinden yeni bir gizem yaratmaya çalışsın ama o da yok. Adam resmen yarattığı gizemlerden ekmek yiyor. Umarım bu kadar sorunun cevabını seriyi batırmadan verebilir.

Eh beklenen Orochi çıktı. Yamata no Orochi mitolojide fırtına tanrısı Susanoo tarafından öldürülen yaratık. Rüzgar saldırı tabanına sahip Zoro ile aynı yerde. Aklıma ilk gelen soru Kusanagi kılıcı oldu. Shogun'un kendisinde diye tahmin ediyorum. Hoş Oda onu Kizaru'yu Amaterasu eşyalarının, saldırı isimlerini verirken kullandı. Wano ile eski teoriler çiçek açmaya başladı. Güzel bir arc olması dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık