Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedense içimde oda bu kadar konuyu toparlayamayacak gibi geliyor. Bleachte böyle ilerledi sonunda birçok şey açıklanamadan seri bitti.

Extra Large Zoro Fanlarının dilinden iyi anlıyor adam. Anında alayına rest çeken. Atara atar gidere gider. Ahaha. Sonra efendim "Lütfü biz şin sekaideyiz. Burada her adım önemli, dikkatli davran ama dur ben bi içine edeyim. Herkesin hakkı bir"

Neyse kaçma ihtimali yok muydu acaba? Ayrıca Kin'emon da o kılıcı bir sargıyla nasıl sardırmaz. Allahın hödüğü.
Kaptan yonkou adasinda sozde bir sey yapmayacaktı. Rahat durmadı ikinci kaptan neden dursun. :good:

Uzun zamandır yoktu dediler öldü yazın şimdi reis geri döndü.

İnsan alıştıra alıştıra geçer. Bu editörler de mi bir şey demez bu adama? Çok fazla gizem, çok az açıklama kasıyorsun, okuyucu soğur diye. Adamlar kendi ayağına sıkıyor resmen.

Beyazsakal'ın hatırlanması güzel. Bi vesileyle Beyazsakal'ın geçmişni öğrenmiş olduk. En azından Oda bu konuyu açıklığa kavuşturdu. Fakat Ayıboğan'ın sarhoş bir gecenin ürünü olmaya doğru gitmesi endişe verici :(

Marco'nun doktorculuk yapması hem meyvesinin Karasakal tarafından alınmadığına dair hem de hem de Marco'nun meyve gücünün sadece kendini değil başkalarını da iyileştirebildiğine dair düşünceleri doğru kılar(uyanış açmış olabilir).

Ah be Zoro, başından bela eksik olmuyor. Ya Zorolar köşe bucak kaçacak, ya da yakalanıp hapishaneye girecek. Gidişat onu gösteriyor.

Zoro ve Marco ismini duymak çok güzel oldu.

Yalnız spoda en çok dikkatimi çeken şey Shogun'un adı oldu.Oda ve Kishi kankaydı diye hatırlıyorum.Shogun'un isminden Orochimaru esintileri mi görücez acaba ? Onunda Kusanagi diye bir kılıcı vardı.Yılanlarla haşır neşir bi eleman olabilir gibi geldi şu an.

Oda'nın lafına güven olur mu?
Yılda 30 milyon dolardan fazla kazanınca insanın 20 yıl daha uzatası gelir şimdi.
Kaptan yonkou adasinda sozde bir sey yapmayacaktı. Rahat durmadı ikinci kaptan neden dursun. :good:

Uzun zamandır yoktu dediler öldü yazın şimdi reis geri döndü.
Luffy pervasız duygularıyla hareket ediyor ama Zoro zamanında yüzüne tüküren Morgan'ın oğluna dahi sabretmiş. Zoro'ya neşter vurmuyorum da eğer yakalanma olayı tam olarak o kılıcın yüzünden ise Zoro'nun kılıçlarını neden sarmaz, sardırmaz? Wadoo'yu da sarmadıysa hele bir şey demiyorum.

Kaç zaman sonra Zoro'yu görmek iyi olacak. Sanırım Wano kapalı bir ülke olduğu için Dünya Haberleri de onlara ulasmiyordur.

Yani bizim tayfanın neler yaptığından Wano'dakilerin haberi olmayabilir.

Marco ile birlikte WB'nin geçmişinden parçalar görmeye devam edeceğiz galiba. Güzel olacak.

Son düzenleme:
İnsan alıştıra alıştıra geçer. Bu editörler de mi bir şey demez bu adama? Çok fazla gizem, çok az açıklama kasıyorsun, okuyucu soğur diye. Adamlar kendi ayağına sıkıyor resmen.

Beyazsakal'ın hatırlanması güzel. Bi vesileyle Beyazsakal'ın geçmişni öğrenmiş olduk. En azından Oda bu konuyu açıklığa kavuşturdu. Fakat Ayıboğan'ın sarhoş bir gecenin ürünü olmaya doğru gitmesi endişe verici :(

Marco'nun doktorculuk yapması hem meyvesinin Karasakal tarafından alınmadığına dair hem de hem de Marco'nun meyve gücünün sadece kendini değil başkalarını da iyileştirebildiğine dair düşünceleri doğru kılar(uyanış açmış olabilir).

Ah be Zoro, başından bela eksik olmuyor. Ya Zorolar köşe bucak kaçacak, ya da yakalanıp hapishaneye girecek. Gidişat onu gösteriyor.
Marco'nun meyvesinin durduğu kesindi. Öldürmeden meyveyi alamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık