Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun bir Wano'luymuş gibi kılık değiştirmesi karizmasına karizma katmıştır:a:
Zaten pek birşey yapmasına gerek yok Mr. Bushido'nun.Sabırsızlıkla bekliyorum..

Edit:Tottoland arcından sonra Zoro ve Wano yazmak bile keyf.

Ben malımı biliyorum. O kadar önemli detayı ortada bırakıp doğrudan Wano'ya geçti. Durun daha oradakilerin oraya gelişleri ve yaşananlar da anlatılacak. Siz en az 20 boş bölümü göze alın derim.

Ben malımı biliyorum. O kadar önemli detayı ortada bırakıp doğrudan Wano'ya geçti. Durun daha oradakilerin oraya gelişleri ve yaşananlar da anlatılacak. Siz en az 20 boş bölümü göze alın derim.
12 sene mi var demişti en son serinin bitmesi için?

Kesinlikle katılıyorum. Bu gizem üstüne gizem eklemesi artık hiç hoş olmamaya başladı. Meraktan çok rahatsızlık yaratıyor artık bende.

Hayır en azından bazı soruların cevabını verip o cevap üzerinden yeni bir gizem yaratmaya çalışsın ama o da yok. Adam resmen yarattığı gizemlerden ekmek yiyor. Umarım bu kadar sorunun cevabını seriyi batırmadan verebilir.
Seriyi batırmadan verebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanılırım.

Emin değilim ama Marineford'tan çok daha iyi bir arc olacak falan demişti sanki. Belki bu arc boş bölümlerle falan bizi uğraşırmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık