Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak hala sanjiyi savunmak diyorsun ne diyim ben sana daha neyse şekilciliğe devam.
Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Senin yazdıkların şuraya çıkıyor; Sanji'ye söylediklerinizi Zoro'ya da söyleyin ya da ikisine de söylemeyin. İki durumda da Sanji'yi savunmuş oluyorsun. Ki savunabilirsin gayet doğal. Ben sadece iki olayın çok farklı olduğunu söylüyorum.

Mom düşman değildi bir kere!!! Hele gördükleri yerde hiç saldırmıyorlardı...
Vallahi görüp de kabul etmeyenden korkacaksın.

Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Senin yazdıkların şuraya çıkıyor; Sanji'ye söylediklerinizi Zoro'ya da söyleyin ya da ikisine de söylemeyin. İki durumda da Sanji'yi savunmuş oluyorsun. Ki savunabilirsin gayet doğal. Ben sadece iki olayın çok farklı olduğunu söylüyorum.
Tamam farklı olduğunu ben de söyledim dostum.
Bu ikisinin hareketinin yanlış olduğunu gerçeğini değiştirmez. Sadece sanji zoronun bu bölümde yapmış olduğu hareketi yapmış olsaydı
“oww çok havalı” mı diyecektin yoksa “tayfayı tehlikeye soktu” veya “vay şerefsiz planı bozdu” mu dicektin. Senden samimi bir cevap bekliyorum.

Bak sanjiyi severim ona rağmen yaptığı her hareketi savunmam. Sevdiğim karakteri de eleştiriyorum. Sanji’nin Germayı geride bırakıp adadan kaçması benim için kabul edilemez bir olay. Bunu açık açık söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık