Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum, benim Zoro'yu sevme nedenim, yani tüm yazılı hayali eserler içinde en sevdiğim karakter olmasının nedeni kendimce hatasız olduğunu düşünmem. Hatalı bir karakter olsaydı bu kadar sevmezdim. Dolayısıyla hatasıyla seviyorum diyemem.

Bunun dışında Luffy'nin de, Sanji'nin de, farklı karakterlerin de hakkını verdiğim çok oldu. Bundan sonra da olacaktır. Ben bu forumda Teach'i bile savundum. O yüzden Sanji yapsa ne derdin demen anlamsız. Sen öyle inanıyorsan dediğimin bir anlamı yok zaten. Yine de söyleyeyim; aynı şartlar altında Sanji yapsaydı da bir şey demezdim.
Tamamdır kardeşim sorun yok o zaman :good:

Dengeleri yazar mısın bende öğreneyim.
Şu anlık Kaido tarafında gözüken nitelikli adamlar Kaido,3 yıkımcısı+1 Shogun.Yani toplam 5 kişiler.Bizim tarafta muhtemelen nitelikli adam olarak Luffy,Zoro,Sanji,Kid,Law,Drake(bi ihtimal),İnu,Neko var.Bir de daha gelmesi muhtemel Hawkins,Apoo,Moria vs. var.Şu tabloda bence taraflar aşağı yukarı denk güçte.Marco'lar Jozu'lar falan gelseydi ibre bizimkilere kayardı.

Aman sakın şu sözler savaş çıkarır valla :D

Şaka maka sanji ve zoro kapışmasını ben de isterim kim kazanırsa kazansın kimin daha güçlü olduğu açıklansın artık.
Yani işaretler Zoro'yu gösteriyor gibi. Sanji en fazla Zoro'ya yakın olabilir. Daha güçlü olan Zoro, denk diyenler bile az bir farkla da olsa Zoro'yu önde görüyor genelde.

Franky vs. Luffy dövüşü ufukta. Gemiyi rezil ettiler biliyorsunuz.
Ya iyice Avengers Civil War'a çevirdiniz ne bu arkadaş ya Luffy v Zoro ya Sanji v Zoro ya Franky v Luffy n'oluyoruz :D
Dostum, benim Zoro'yu sevme nedenim, yani tüm yazılı hayali eserler içinde en sevdiğim karakter olmasının nedeni kendimce hatasız olduğunu düşünmem. Hatalı bir karakter olsaydı bu kadar sevmezdim. Dolayısıyla hatasıyla seviyorum diyemem.

Bunun dışında Luffy'nin de, Sanji'nin de, farklı karakterlerin de hakkını verdiğim çok oldu. Bundan sonra da olacaktır. Ben bu forumda Teach'i bile savundum. O yüzden Sanji yapsa ne derdin demen anlamsız. Sen öyle inanıyorsan dediğimin bir anlamı yok zaten. Yine de söyleyeyim; aynı şartlar altında Sanji yapsaydı da bir şey demezdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık