Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölüm olmuş. Zoro-Sama'yı görmek güzel oldu uzunn bir aradan sonra. Umarım soğutmazlar ve Luffy ile kıyaslamazlar.

Beyazsakal ile aynı gemideydi ve Beyazsakal'ın gemisindeydi farklı şeyler. Bakalım bu mesele de Rox'a mı bağlanacak.

Marco'nun Neko'dan Luffy'ye iletmesini istediği mesaj ne acaba ya. 100 bölüm sonra öğreniriz artık. :/

Tamam anlaşıldı 40 yıl önce Bakkin ve WB aynı gemideymis. WB ile alakalı büyük düşman Kayalar. 40 yıl önce Kayaların grmisindeydiler.

Oda zoro nun karizma yı arşa çıkar seni görim adama pompala karizmayı son sahne efsanevi adam çakıyla evi ve içindekileri ikiye böldü . Marco'nun son halini çok sevdim çok seviyorum bu karakteri umarım seride önemli bir yer kaplar seriye çok büyük kalite katıyor karakteriyle.Acaba luffy e iletilmesini istediği mesaj neydi.Öyle ya da böyle bir noktadan sonra hasır şapka filosunda göreceğiz marcoyu bizzat kaptanın tayfasına girmesede filoda önemli bir konumda yer alacaktır büyük savaşlarda.Vano tahmin edildiği gibi tamamen japon kültürünü yansıtan eski japon evlerinden oluşan bir yer adamlar kendi kültürlerini çizerken tabiki çok özeneceklerdir uzun bir arc bekliyorum bundan dolayı herkesin tahmin edeceği gibi uzun olaylar sarmalından sonra zoroların en zor duruma düştüğü anda luffy ortaya çıkıp günü kurtaracaktır.(Bölüm notum marco nun seriye kattığı kalite ve zoronun bıçakla attığı slash dan dolayı çok iyi)

Son düzenleme:
O son sayfa da ki karizma nedir ya . Zoro özletti kendini .

Marco’u görmek ayrı bir güzel.

Görmeyeli Zoro Karizma Statını yükseltmiş. Neyse bölüme gelecek olursak içimizdeki kılıç ustalarının dört köşe olacağı bir arc bizi bekliyor gibi. Bir süre kılıç okuyacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık