Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümden Zoro'ya laf atmak ihtimal konuşmak olmaz. Sanji göstere göstere yaptı, hep planı var diye savunuldu, arc bitti. Zoro için belli değil. Ortada bir haksızlık varsa, gereğini yapmıştır. Kimseyi riske atmadı. Kendi başına saklanır. Kaido'ya esir düşmedi ya.
Hacım kaido zoro’nun orda olduğunu duyunca ne olacak sence ? Kaido zaten yanıyor luffy yi öldürmek için bütün tayfayı bulmak için admlarını yollar. Bu sefer tayfanın diğer üyeleri de tehlikeye girer. Sanji en azından bütün tayfayı koruyup öyle gitti. Ha bu yaptığı hareketin doğru olduğunu kanıtlamaz tabi ki. Ortada bir haksızlık varsa gereğini yapmıştır diyebiliyorsun da sanji kafasına göre mi gitti oraya ? Onunda kendine göre sebepleri vardı bu yaptıkları hareketlerinin doğru olduğunu göstermez. Zoro en sonunda özür diliyor zaten bu haptığı hareketin yanlış olduğunun bir göstergesidir.

Türkçesine ucundan baktım da Marco gelmiyormuş galiba.Eğer gerçekten Kaido savaşında olmazsa daha mantıklı olucak.Zaten iki tarafı değerlendirince Marco'larla birlikte bizimkiler daha güçlü geliyordu bana.Şimdi dengelendi.

Hacım kaido zoro’nun orda olduğunu duyunca ne olacak sence ? Kaido zaten yanıyor luffy yi öldürmek için bütün tayfayı bulmak için admlarını yollar. Bu sefer tayfanın diğer üyeleri de tehlikeye girer. Sanji en azından bütün tayfayı koruyup öyle gitti. Ha bu yaptığı hareketin doğru olduğunu kanıtlamaz tabi ki. Ortada bir haksızlık varsa gereğini yapmıştır diyebiliyorsun da sanji kafasına göre mi gitti oraya ? Onunda kendine göre sebepleri vardı bu yaptıkları hareketlerinin doğru olduğunu göstermez. Zoro en sonunda özür diliyor zaten bu haptığı hareketin yanlış olduğunun bir göstergesidir.
Luffy'den özür dilemedi, Kinemon'dan diledi. Aradaki fark bu. Orada özür dilemesi bile adamlığını gösterir. Zoro, bizzat Luffy'ye söyledi burada savaşacağını. Keyfinden mi söyledi?

Sanji'yi savunmak için Zoro'ya çamur atmanıza gerek yok. Tutmuyor.

Luffy'den özür dilemedi, Kinemon'dan diledi. Aradaki fark bu. Orada özür dilemesi bile adamlığını gösterir. Zoro, bizzat Luffy'ye söyledi burada savaşacağını. Keyfinden mi söyledi?

Sanji'yi savunmak için Zoro'ya çamur atmanıza gerek yok. Tutmuyor.
Bak hala sanjiyi savunmak diyorsun ne diyim ben sana daha neyse şekilciliğe devam.

Yahu Kaido ile şu mesajı attım. Adamlar ona güveniyor. Bana bir şey olursa ben Kaido'yu temsil ediyorum, Shogunu temsil ediyorum diyor. Kaido karakteri gereği zaten öyle her şeyi dinleyen haber dinleyen bir tip değil. Onlarda Kaido'ya ulaşamaz. Wano büyük bir ülke her olayı en tepeye söylemezler. O kılıç ünlü ama Zoro'da olduğunu kim biliyor? Ryuuma'nın kılıcını bulduk ve adam elimizden kaçtı diyecekler. Bunu shogun dikkate alır. O kılıç Zoro'da ya diye de biri atılmayacak. Ben bu adamların başarısızlıkları sevdiğini de sanmıyorum. Olayların üstü örtülür.

Coppa'yı Marco'nun yanına çırak niyetine bıraksalar, çoluk çocukla oynar bir hayrı olur dünyaya. Marco Luffy ile samimiyetine güvenerek bunu istemiş olabilir.

Robin :( Robin fanları Oda'ya pıçak atarlar tez zamanda.

Eveett efendisiz Samurayımız geldi :) Adam ne kadar önemli olduğunu gösteriyor oda daha döndüğü an karizma kastırıyor herife. Bu kadar efsane girişten sonra Zoroyu gömenler var sanırım da daha görmedik ne oldu. Adam sonuna kadar bekledi en sonunda biçti adamı yok kılıcı saklamamış falan eğer bunu düşünmediyse Kinemon da söylemediyse odanın olaylar ilerlesin diye yapmasına bağlayıp geçmek lazım nasıl Luffynin olaylarını öyle bağlayıp geçiliyor bu da böyle olması lazım değil mi? :) Sanji ile aynı şeyi yaptı diyorsunuz Luffy den habersiz ne yaptı adam zaten Kaidoya saldıracaklardı ama Big mom öyle değil kadın rezil oldu zaten Kaido luffye kafayı takmıştı Big mom peşlerinden gidecek kadar delirdi aynı şey mi? Bu ara da Zoronun yakalancağını da sanmıyorum yeter artık her arc yakalan kurtar sıktı hem Zoro bir şeyler düşünmüştür reis :D Buralar kan kokmaya başladı hahahaha.

Yahu Kaido ile şu mesajı attım. Adamlar ona güveniyor. Bana bir şey olursa ben Kaido'yu temsil ediyorum, Shogunu temsil ediyorum diyor. Kaido karakteri gereği zaten öyle her şeyi dinleyen haber dinleyen bir tip değil. Onlarda Kaido'ya ulaşamaz. Wano büyük bir ülke her olayı en tepeye söylemezler. O kılıç ünlü ama Zoro'da olduğunu kim biliyor? Ryuuma'nın kılıcını bulduk ve adam elimizden kaçtı diyecekler. Bunu shogun dikkate alır. O kılıç Zoro'da ya diye de biri atılmayacak. Ben bu adamların başarısızlıkları sevdiğini de sanmıyorum. Olayların üstü örtülür.
Ne diyeyim umarım dediğin gibi olur. Kinemom uyardı zaten büyük kişilere yapılan olaylar bildiriliyor diye. Üstü örtülürse sıkıntı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık