Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Var işte. Adı da Zoro. :oleyo: Şaka maka ben davasına böyle sadık olan devrimci bile görmedim. Seni canı gönülden tebrik ediyorum. Bu arkı epeydir bekliyordun tahminen. Beğenirsin umarım.
:fool:Tesekkür ederim. Güzel başladı, arada saçmalar muhtemelen ama önemli olan güzel başlayıp güzel bitirmesi. Zaten hiçbir şey olmasa bile Zoro var, ne kadar kötü olabilir ki :respect:

Wano, 2023'ü beklemedi. Dayanamadı Oda. Aklına müthiş bir Karizma Zoro sahnesi geldi, kendine engel olamadı ve Reverie'yi bile yarım bıraktı. :(
Zoro'nun kasıntılıklarının sonu gelmeyecek, alıştık artık. Her şartta ve her ortamda karizma şov. ;)

Marco'yu cidden özlemiştim. :(

WB, Bakkin Shakky ve 40 yıl, Kayalar falan işte. Bunları 100 sayfada konuşmusunuzdur.
Hoşgeldin.Hayır 100 sayfa Zoro konuşuldu hahaha :D

O kadar riskin de hep Luffy lehine işlemesi fazla zorlama bana göre.Ayrıca plot armor ya da şans denen olay her zaman Luffy'nin seçimlerine bağlı olarak gelişmiyor ki.En basitinden düğünde bombanın patlaması Luffy'nin işini şansa bırakması gibi bir durum değil.Çünkü tamamen Luffy'den bağımsız bir olay.Onun dışında şu an aklıma gelmiyor da topkekte şans diyebileceğimiz birçok şey vardı.Hatta bazı kişiler tek tek yazmıştı da aramaya üşendim şimdi.
Evet haklısın. Bazı olaylar saf şans gibi gerçekleşiyor ama sonuçta Luffy'nin tayfası üstesinden gelmiş oluyor. Şans sonucu yaptılar demek doğru değil. En basit örneği ise Skypia ya giderlerken ellerinden gelen her şeyi yapsalar da Nami'nin olmasının etkisi de var. Law ve tayfası bu işe kalkışsaydı beceremezlerdi muhtemelen. Demem o ki şanslı olaylar olabiliyor ancak başkasının yapamayacağı bir olayı da tutup şansla yaptılar demek doğru değil.Buna kader diyebilirsin , çünkü Buggy'nin tayfasının alacağı bir risk değil. Yani seçimi yapan kişi de önemli oluyor. Şanslarının yaver gitmesi bu işi başardıkları gerçeğini gölgelememesi lazım.Yani arkadaş ile olan tartışmamız buydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık