Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM şimdi de yapmayı teklif ediyor.Yani hiçbir şekilde birbirlerine yanaşmazlar tezi çürüyor.BM'nin niyeti var.Kaldı ki iş birliği yapmaya çağırdığı adam Kaido.Yonkolar içinde en laftan anlamazı muhtemelen.Kadın eğer Kaido'yu ikna ederse daha aklı başında olan Shanks ve WB(yaşarken) iş birliğine her türlü ikna olmaz mıydı ? Ayrıca ben hükümet yonko avına çıkarsa neden iş birliği yapmasınlar durumundan bahsediyorum.Dediğim durum BM ve Kaido diyaloğundan daha ciddi bir şey ki böyle bir durumda her türlü ittifak kurarlar.
Tamam da güç üzerine ittifak falan kurdukları yok. Luffy'nin kafasını sen mi alacaksın, ben mi alacağım üzerine bir şey bu. Bireysel olarak Luffy'nin kafasını almaya gücümüz yetmedi, gel beraber bunu indirelim gibi bir durum yok.

Gelelim gerçek anlamda yonko ittifakına. Ben iki sebepten hala olmaz diye düşünüyorum. Birincisi ne hükümet dediğin şeyi yapar ne de yonkolar birleşip hükümeti indirelim tarzı bir şey. Tabi Luffy'nin ya da devrimcilerin ideaları onları etkilmezse (!). İkincisi de ben hala ihtimal vermiyorum. Hükümet yonko avına çıksa bile hiç bir yonko diğerine gel beraber savunalım diye bir şey demez. Adamların ne kadar egoist oldukları ortada. Kendisini tüm dünyaya rezil etmiş birini bile- o kişi bir diğer yonkonun bölgesine gitmesine rağmen- onu öldürme, onu ben öldüreceğim, diyor. O yüzden hala gerçek anlamda güç ittifakına ihtimal vermiyorum.

Cp0 Kutsal Ejderlerin emirlerine uyuyor. Kutsal Ejderler içinde en yüksekleri bu adamlarsa bu CP'0 lar kimin emrine uyuyor? Charloss gibi birinin emrine mi uyarsın yani.:(

Bu Shanks yara aldığı kişilere dair görü alıyordur. :oleyo: Ne zaman BB ile alakalı bir şey olsa yaranın kaşınmasından bahsediyor. Ace'in romanında "Ne yaptığını bilmiyorum. Bu yara izi bugünlerde kaşınmıyor." diyor. Adamın bir şey yapmasına bağlı kardeş? :oleyo2:
Gözlem hakisi mi kastın? Niye fikrimi çaldın : -P

Ben de romanda kaşınmıyor derken WB ile konuştuğunda kaşınıyor/sızlıyor demesini buna bağlamıştım. Romanın geçtiği dönemde tayfada uslu duruyorken. Sızlıyor dediğinde planlarını uyguluyordu Teach. Sırf şüphelendiği için ondan yara almıştır :D

Saçma teorilere yazıp tutarsa havamı atacaktım, unuttum yazmayı: (

Tutar bu. : o)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık