Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözlem hakisi mi kastın? Niye fikrimi çaldın : -P

Ben de romanda kaşınmıyor derken WB ile konuştuğunda kaşınıyor/sızlıyor demesini buna bağlamıştım. Romanın geçtiği dönemde tayfada uslu duruyorken. Sızlıyor dediğinde planlarını uyguluyordu Teach. Sırf şüphelendiği için ondan yara almıştır :D

Saçma teorilere yazıp tutarsa havamı atacaktım, unuttum yazmayı: (

Tutar bu. : o)
Benim kulak 9-10 yıldır aralıksız çınladığı için başkalarının fikirlerini dahi duyabilir hale geldim. :oleyo: Sembolik anlatımdır diye düşünüyorum yine de.

Neymiş Amiral girmeyen eve Zoro girermiş.:oleyo2:

En önemli bilgi bu oldu.

Onun dışında Shanks ya korsanların içine sokulmuş bir ajan yada korsancılık oynuyor yalandan.Veya gorosei bu asıl yönetici kutsalları pek sevmiyor.Arkalarından iş çevirmeye çalışıyor bu ihtiyarlar bu da olabilir.Akainu kuklaları oldunuz diyip duruyordu bu beşlinin de bu durumdan çok hoşnut olduklarını sanmıyorum.Belki adamlar da yeni bir düzen kurulmasını istiyorlar.

Tamam da güç üzerine ittifak falan kurdukları yok. Luffy'nin kafasını sen mi alacaksın, ben mi alacağım üzerine bir şey bu. Bireysel olarak Luffy'nin kafasını almaya gücümüz yetmedi, gel beraber bunu indirelim gibi bir durum yok.

Gelelim gerçek anlamda yonko ittifakına. Ben iki sebepten hala olmaz diye düşünüyorum. Birincisi ne hükümet dediğin şeyi yapar ne de yonkolar birleşip hükümeti indirelim tarzı bir şey. Tabi Luffy'nin ya da devrimcilerin ideaları onları etkilmezse (!). İkincisi de ben hala ihtimal vermiyorum. Hükümet yonko avına çıksa bile hiç bir yonko diğerine gel beraber savunalım diye bir şey demez. Adamların ne kadar egoist oldukları ortada. Kendisini tüm dünyaya rezil etmiş birini bile- o kişi bir diğer yonkonun bölgesine gitmesine rağmen- onu öldürme, onu ben öldüreceğim, diyor. O yüzden hala gerçek anlamda güç ittifakına ihtimal vermiyorum.
Neden illa güç olarak bakıyon.Sonuçta bi iş birliği yapalım muhabbeti var ve görünen geçmişte de yapmışlar.Hani başka bir şeyler için ittifak yaparken neden güç içinde yapamasınlar ? Ki ben zevkine ittifak kursunlar demiyorum zor durumda kalınca birbirlerine gayette muhtaç kalabilirler.

Birinci ihtimalin olmamış.Öyle bir yazmışsın ki hükümet ve yonko hayatta birbirine dokunmaz,dokunması teklif dahi edilemezmiş gibi.Ya neden dokunamasınlar ? İhtimal üzerine konuşuyoruz.Yani bu ihtimali yok sayıp bir şey söylüyorsun.Ayrıca bunun egoyla ne alakası var ? Onu öldürme ben öldürücem sözlerinden Luffy'den ne kadar nefret ettikleri anlamı çıkar anca egolu oldukları değil.Ha egoya gelirsek yonko olduklarından illaki egoları varda benim dediğim durumda neden ittifak yapamasınlar ? Bir tane neden söyle tamam dicem.Bu yonkoların birbirine düşman olduğu söylendi de ölümüne düşman oldukları falan söylenmedi ki.Ya da aralarında büyük kişisel problemler var gibi durmuyor.İlla Kaido-BM olarak bakma Shanks ve WB birbirlerine düşmanlıktan çok saygı besliyorlar bile denebilir.Hükümet tüm kuvvetlerini toplayıp yonko avına çıksa neden ittifak yapamazlar ? Biz egoluyuz kendi başımıza hallederiz mi dicekler ? Bunu savunuyorsan iyi bi sav değil bence.Ki gördüğümüz gerektiğinde iş birliği bile yaparken bu kadar zor durumda kalınca mecbur ittifak kuracaklar.

Benim kulak 9-10 yıldır aralıksız çınladığı için başkalarının fikirlerini dahi duyabilir hale geldim. :oleyo: Sembolik anlatımdır diye düşünüyorum yine de.
Büyük haberler böyle çıkıyor demekki : o)

OP'da böyle şeyler beklemiyoruz ama açıklamak için seri sonunu da bekliyor olabilir.

Shanks'de ilginç bir güç çıkacak ama ne bilmiyorum. Mümkün mertebe sallamakda fayda var : o)

Cp0 Kutsal Ejderlerin emirlerine uyuyor. Kutsal Ejderler içinde en yüksekleri bu adamlarsa bu CP'0 lar kimin emrine uyuyor? Charloss gibi birinin emrine mi uyarsın yani.:(
Aslında baktığımız zaman lucci orda bir savaşı önlüyor. Gidip orda charlossun elinden söküp alamazdı sonra leoyu durduruyor çünkü leo saldırırsa savaş çıkar. Bir kutsala sadece başka bir kutsal zarar verebilir bunu görmüş olduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık