Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainuyu kizaruyu yollamıyor diye gömmek,korktuğunu söylemek de ayrı bir olay,adam en canavar bildiğimiz wb ile çarpıştı:Dordu vardır diye böyledir bence,zaten bunlarda klasik luffynin düşmanının şişirilme lafları,kizaru oraya giderse dağıtır gelir :Dsadece riske gerek yoktur

Şimdi bu Goresei acaba şöyle mi:

1. Gorosei askeri kısım, bunlardan daha mantıklı düşünen bir üst kutsallar grubu olabilir. Bu üst akıl karar alır, gorosei uygular falan.

2. Ya da Kutsalların oylamayla kararlar alabilen bir konseyi vardır. Her türlü gündem maddeleri orada görüşülür ve onlar uygulanır. Gorosei de o meclisin temsilcileri olabilir.

Five Elders, Mary Geoise falan hayırdır Oda?

Shanks’ın ihtiyarlarla konuşmasını haftaya gösterir umarım.

Gorosei en tepedeyse şu anda jewelry bonneynin goroseileri genç tutmak için dunya hukumeti tarafindan alikonmasi teorisi biraz daha desteklenmis oluyo

Normal şartlarda ittifak niye kurulur? Bir şeye gücün yetmez ve sana katkı yapacak birisiyle gücünü birleştirip hedeflediğini alırsın. Bu askeri, siyasi vb konularda olur. Misal seçimlerde koalisyon kurarsın falan. Ama Bm-Kaido durumunda(Luffy olayı) ittifaktan söz edemeyiz bence. Bm, oraya geldiğinde benim için Luffy'yi öldür, deseydi tamam derdim ama şu anlık gördüğüm öyle bir durum da yok.

Birinci ihtimali Oda bize vermez. O olay belki seri sonunda hükümetin Luffy ve müttefiklerine yapacağı bir şey bence. O yüzden seri sonuna kadar iki tarafta birbirine saldırmaz. Bu da benim düşündüğüm ihtimal. Dediğin ihtimal gerçekleşse bile bu adamlar kendi ölümleri pahasına bir başka yonkodan yardım almazlar bence.
Tamam işte benim dediğimde aynı şeye geliyor.Bir yonko tek başına hükümetle başedemiceğinden diğer yonkolarla ittifak kurabilir.Kaido-BM ittifak kuruyor demedim bu arada.Spoya göre görünen geçmişte iş birliği yaptıkları.Bu yüzden iş birliğine gerektiği zaman yatkın kişiler diyorum.

Ben zaten Oda vericek demedim ki.Oda zaten hükümeti yonko avına çıkarmaz serinin işleyişine ters.Fakat okur gözüyle bakmazsan op evrenindeki kişilere göre her zaman böyle bi ihtimal var.Ama az ama çok.Yani neden bu ihtimal üzerine konuşamıyoruz ? Benim söylediğim "Hükümet madem bu kadar güçlü neden yonko avına çıkmıyor ?" sorusunun cevabı.Bu forumda çok söylenilen bir şey ve sende bu soruyu sormaya meyillisin anlaşılan.Bu sorunun cevabını verdim ama iki yonko ittifak yapmaz diyorsun.Argüman olarakta bi tek egolu olmalarını söylüyorsun.Bu yeterli bir argüman değil bana göre.

Shanks Luffy'e yardım ettirecek. Denizcilerl Wano'da ve Kaido'ya karşı Luffy'den taraf olacaklar.

Bu nasıl olacak demeye gerek yok. Bir iki cümle ile Sengoku'yu biat ettiren adam üç dört cümle ile Gorosei'yi ikna eder. Zaten denizciler iki Yonkou'nun anlaşmalı hareketinden rahatsız.
Onlar kadar kötü olmayan bir korsana geçici yüzeysel bir yardım problem olmayacaktır.

Balık adam adasına giden Mjosgard'ın soyadı SAINT değil miydi? Bu yüzden Charloss'un babası veya akrabası olabilir diye düşünmüştüm. Donquixote nereden çıktı : S

Lucci'nin sözleri de doğru çıkacak. Dünyayı bugünki haline getiren Dünya Hükümeti, 20 Krallık çıkacak. Yaratmaktan kasıt bu : o)
Ve ayrıcaMjosgard gibi bir karaktersiz ne olmuş da olmuş?

Otohime ile yolculuk iyi gelmiş sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık