Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks, Loki olabilir mi? Loki sanırım Elbaf'ın kralıydı. İskandinav mitlerinde Loki üvey evlattı yani Odin'in öz oğlu değildi. Eğer bunu seriye uyarlarsak Loki bir dev olmayabilir. Shanks olabilir mi?

Dostum senin ingilazca elden gidiyağ :byee:
O bundan dolayı öyle demiş. Dikkatin elden gidiyeah. :byee:
Hahaha.
Yillardir yurtdisinda(Japonya) ingilizce ders anlatiyorum ve bu cumlede Its Shanks dediginde nasil oradan soyleyen kisiyi cikartiyorsunuz anlayamiyorum.YDS ingilizcesiyle dusunup kelimenin sagina soluna bakmadan ceviriyorsunuz. Once bi sakin ol ve dikkatlice oku.
Neyse Japoncasi cikinca editlerim :D

Ara arclar mükemmel oluyor hep fakat bu kadarı benide şaşırttı.Çok güzel bölüm olacak gibi.
Wanoda Kizaru arc bossu olabilir gibi.

Dünya hükumetine göre Luffy daha kötü korsan bence. Direk savaş ilan etti adamlara daha ne yapsın.
Haklısın, özellikle tayfada Robin varken. Ama dünya hükümeti umursamadı pek. Göndere göndere dedesini yolladı. Sonrada üstlerine düşmedi.

İki Yonkou'nun birlikte hareket ettiği düşüncesi daha büyük bir kriz sebebi olduğu anlaşılıyor.

Daha önce de Shanks WB ile görüşecek diye titremişlerdi.

-

Shanks'i Shici ile kıyaslamak da neyin nesi : o)

Adam sürekli olayları ön görüyor ve önlemeye çalışıyor. MF savaşını öngörüp WB'yi uyarmıştı.

Muhtemelen şu an daha büyük bir savaşı ön gördüğü için Gorosei ile görüşüyor. Söz konusu korsan Luffy olur Teach olur bilemem.

Shanks'in bu öngörüleri ve Ace romanınj düşününce olay Shanks ve Beckmann'ın değerlendirme yeteneklerine bağlanacak sanırım.

Shanks'i bir amiralin ünvanını alabileceği Shici ile kıyaslmayın. : o)

Bu Shanks yara aldığı kişilere dair görü alıyordur. :oleyo: Ne zaman BB ile alakalı bir şey olsa yaranın kaşınmasından bahsediyor. Ace'in romanında "Ne yaptığını bilmiyorum. Bu yara izi bugünlerde kaşınmıyor." diyor. Adamın bir şey yapmasına bağlı kardeş? :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık