Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her arcın son bölümlerinde olan klasik kaçış bölümlerinden biri.

Luffy'nin Judge'ın söylediklerine verdiği tepki güzeldi, aptallığın ve bilgeliğin güzel bir harmanı olan eski Luffy'den bir esinti görmek hoş oldu.

Balık adam korsanları Jimbe'ye bağlılıklarını devam ettirip filomuza katılacak görünüşe göre.

Sanji cini durdurarak yine bir güç gösterisi yaptı. Oda bir coşturuyor bir rezil ediyor adamı. Daifuku ile vs atsa kazanır ama vs olmayacak artık diye düşünüyorum. Sumuşi ve Snack için araya sokuşturacak ne kaldı acaba? Belki de Sumuşi gelen güçlü birinin tanıtımında ezilmek için saklanıyordur. Yakışır vasıfsıza.

Coup de burst için kola takviyesi yapılmıştı gibi hatırlıyorum. Her an tayfa uçuşa geçebilir.

Şimdi BM pastayı yiyecek gelecek bölüm. Yiyince kendinden geçecek. Acaba o zaman gücü iptal olacak mı?

Aldığı ruhlar geri dönerse;
1-Pedro'ya 50 yıl ömrü geri dönünce bir şekilde hayata dönebilir. Oda'nın öldüğünü çok net göstermemesi hala aklımın bir kenarında soru işareti olarak duruyor. Ben kıyamayıp döndüreceğini düşünüyorum. Pell bile dönmüşken...

2-Bu bölümde halk ilk defa yaşam sürelerinden verdikleri halde korunamadıklarından bahsetti. Böyle bir rahatsızlık görmüş olmamız bunun da çözüleceğini düşündürüyor. Şimdiye kadar Luffy'nin uğradığı tüm adalar huzura kavuştu. Bu ülkede halk memnundu sanki ama artık değil gibi görünüyor.

3-BM'nin çöken sistemi ruh verdiklerinin de gitmesi ile iyice yerle bir olacak. Muhtemel bir hükümet ya da yonkou saldırısı ile seriye veda edeceğini düşündüğüm BM'yi ve kalan oluşumunu temizlemek daha kolay hale gelecek.

Eğer denizciler gelirse BM korsanlarını Germa ile birlikte yok edip sonra onlara Reverie için eşlik edebilirler.

900 geliyor hadi bakalım Oda sürprizlerini bekliyoruz :)

Edit: Stussy'den yine bahsedilmiş. Kaçmış olması haber uçuracağının göstergesi. Denizciler geliyor mu yoksa :)

Morgans sayesinde bu kez Luffy'nin yaptıkları gizli kalmayacak. Rekor ödül gelebilir.

Son düzenleme:
Daifuku kuvvatli sıvazlayınca cin büyüdü .
Haftaya biri tam Namiyi kesecekken Shark on Dart sesi duyacağız Arlong reyiz gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık