Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nostra Castello'nun gözleri yaşlı

Burası da enfesti bence. :oleyo:

Judge'ın kaşları gözükmemiş. Oda'nın keyfi yerindedir.

Yeni kaçış senaryosu: Başta Wadatsumi olmak üzere tayfa komple geminin etrafını çevrelerken, bu arkadaşlar gemiyi kaplayacak ve denizin altından tüyecekler. :oleyo:

Onu ben de düşündüm ama asistanlar koydu mu bilmiyorum. Bazen atlıyor hergeleler. :utaniyorum:
:D
Yalnız bu Carrotun Luffye yaptıklarını Hancock görmesin onu yahni yapıp Luffye yedirir.
Hacım carrot daha çocuk sayılır :good:

Bu arada cin epey büyükmüş o_O düğünde bu kadar degildi boyutu büyüyebiliyor anlaşılan.Hal böyleyken sanjinin alması zor olur ki gemide de dövüşemez cinle

Vincent

Luffy nin judge un sanji hakkındaki görüşlerini çok sallamaması jinbenin buna tepkisi güzeldi.Olacaklar zaten bariz spoiler yorumunda ananın pastayı yiyip kendine gelip tekrar luffy lere saldıracağından bahsedilmiş fakat bariz ortada ana o pastayı yiyince zevkten bayılacak zaten devre dışı kalacak son desteklerle de sunny olay yerinden kaçacak bunu tahmin etmek için çok düşünmeye gerek yok artık.Bu arada hala sanji den bi atak falan bekleyenler var sanji bu arkadaşlar içinden full hakili bir vücut yada tüm vücudunu ateşe falan kaplayan bir power up çıkmayacak arada çıkıp iki tekme atacak grup olarak yapılan vs lerde luffy ve zoro en güçlü 2 adamı aldıktan sonra geri kalanlardan birini de sanji alacak böyle gidecek yani monster trio diye bir olay yok zaten ,big mom +sağ kol katakuri + big mom korsanları olayında olduğu gibi hasır şapka tayfası da luffy+ sağ kol zoro+ hasır şapka korsanları artık sanjiden mucizeler bekleyip sonra bunları göremeyip oda ya vay sanjiyi gene gömdü modası geçer umarım.Tam tersine oda tayfada kaptan ve sağ kolundan sonra diğer tayfa üyelerinden en çok sanjiyi parlatıyor olabilecek maksimumu bu olur zaten serinin şu ana kadarki en kritik arc larından birinin ana konusu sanjiydi zaten.Seri bu bakış açısıyla takip edilirse ne odaya bu konuda saydırılır ne sanjiden aslında olmadığı biri olması beklenir seri daha keyifli okunur.
Sanjiciler döver seni.

Neredeyse hiç denizde mücadele etmediler ve Luffy ile Sanji'ye odaklanmışlardı; onca badirenin ardından olsun o kadar yav hor görme çocukları. :D
Hadi hasırlar tamam da Germa'nın bastığı bölüm Big Mom korsanlarından kimsenin önceden fark etmemiş olması da ayrı rezaletti :D Bir de korsanlar kralı bile kaçamaz demişler, doğru düzgün gözcüleri yok. O konuda biraz zayıf kalmışsınız Goda-sama :(

Sanjiciler döver seni.
Hocam bende sanji yi seviyorum ama bu benim yaklaşımım değil bu oda nın yaklaşımı sonuçta onun yarattığı dünyayı okuyoruz ve o dünyada genellikle böyledir bir kaptan bir sağ kol ve çeşitli seviylerde tayfa sanji den zoro olmasını beklemek boşa bir beklenti ve gereksiz bir mutsuzluğa neden oluyor seri ile ilgili çok beklentiye girmeden severek okumak gerek.Choper ı eleştiriyormuyuz mesela kendince elinden geleni yapıyor tayfa için nami bile craker vs sinde kilit rol oynadı sanji ye de böyle bakmak gerek elinden geleni yaptırıyor ona oda hikayenin akışına göre.

Hadi hasırlar tamam da Germa'nın bastığı bölüm Big Mom korsanlarından kimsenin önceden fark etmemiş olması da ayrı rezaletti :D Bir de korsanlar kralı bile kaçamaz demişler, doğru düzgün gözcüleri yok. O konuda biraz zayıf kalmışsınız Goda-sama :(
Hiçbir sistem mükemmel değildir! Onların da açıkları olacak elbette. ;)

Vincent

Hocam bende sanji yi seviyorum ama bu benim yaklaşımım değil bu oda nın yaklaşımı sonuçta onun yarattığı dünyayı okuyoruz ve o dünyada genellikle böyledir bir kaptan bir sağ kol ve çeşitli seviylerde tayfa sanji den zoro olmasını beklemek boşa bir beklenti ve gereksiz bir mutsuzluğa neden oluyor seri ile ilgili çok beklentiye girmeden severek okumak gerek.Choper ı eleştiriyormuyuz mesela kendince elinden geleni yapıyor tayfa için nami bile craker vs sinde kilit rol oynadı sanji ye de böyle bakmak gerek elinden geleni yaptırıyor ona oda hikayenin akışına göre.
Yamero :(.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık