Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Smoothieden kaçışta da sıvayacak diyenlerin gözü yaşlı yukarda Allah var bu sefer güzel bağladı. Sezar’ın hakkı Sezar’a.
Wadatsumi hamlesini kimse tahmin etmiyordu. Eldeki imkanlar dahilinde en iyisi bu. Bizimkiler için artık Mission Completed diyebiliriz.
Eldekilere bakalım:
1)Sanji kurtarıldı.✔
2)Poneglifler çalındı.✔
3)Sanjinin ailesi kurtarıldı.✔
4)BigMom düşmedi.✖
5)Kayıpsız geçildi.✖ (Pedro, King Baum, Pound ve büyük ihtimal Pekoms u kaybettik.)
6)Sanjinin yakınlarına yönelik tehdit kısmen kalktı.✖
7)Big Mom’a büyük bir darbe indi ve hemen arkalarından gelmesi önlendi✔ (2 komutanı ve ailesinin bir kısmı yenilerek etkisiz hale getirildi)

Şöyle bir bakınca Arc ta bazı istenilen şeyler elde edilmiş olsada bazı kayıplar ve amacına ulaşılamayan şeylerde olmuş. Orta şekerli bir Arc oldu WCI Arcı. Birde daha ilk Yonkou Arc’ı hele bi ikinci Arc gelsin o zaman kıyaslamalıyız. Şuan muadili Yok:respect:

Pekoms un aynadan çıkma saatiyle Sanjilerin gemiye varma saati arasında uzun bir süre var sanırım. Pekoms aynadan çıktığında sulong formuna dönüşebiliyordu. Yani geceydi ve dolunay vardı gökyüzünde. Ama Sunny de Carrot dışarıda rahat dolaşabiliyor. İlginçç.. :bilmem:

Balık adamların ihaneti ilginç oldu. Anlaşma olmaz ya da pudding devreye girmezse...

Big mom brulee'nin yeteneğini kullanarak BAA'yı Luffy kılığında yıktırabilir.
Belki Luffy big mom'ın yapacağı hamleye yönelik kendisi yıkmak zorunda kalabilir.

Bölümde Morganın falan kaçmış olması dışında kaydadeğer hiç bişi olmadı nerdeyse. Nesini beğendiyseniz :artiz:
Bide alevli muz bir baltaya sap olabilmiş.

Benim aklıma hep tüm olayları gözetleyen gözcü gibi kuşların olduğu geliyor.Oda bey sizin yapmış olmanız lazım bisiler :utaniyorum:
Onu ben de düşündüm ama asistanlar koydu mu bilmiyorum. Bazen atlıyor hergeleler. :utaniyorum:

-------------------------------------------------------------------

Birincisi ada Snack'in olsa meyvesi ne olabilir?
İkincisi en üst sol karedeki fil reyiz!
Üçüncüsü en alttaki kadın tekerlekli sandalyeyle mi?
Gergedan reyiz!
Nyaa hanımefendi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık