Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ikisi tam dikkatler dağılınca gitmiştir bence. Yoksa Mon't D'or hop birader falan derdi. Yani Katakuri'yi de duymuştur diye düşünüyorum.

Luffy nin judge un sanji hakkındaki görüşlerini çok sallamaması jinbenin buna tepkisi güzeldi.Olacaklar zaten bariz spoiler yorumunda ananın pastayı yiyip kendine gelip tekrar luffy lere saldıracağından bahsedilmiş fakat bariz ortada ana o pastayı yiyince zevkten bayılacak zaten devre dışı kalacak son desteklerle de sunny olay yerinden kaçacak bunu tahmin etmek için çok düşünmeye gerek yok artık.Bu arada hala sanji den bi atak falan bekleyenler var sanji bu arkadaşlar içinden full hakili bir vücut yada tüm vücudunu ateşe falan kaplayan bir power up çıkmayacak arada çıkıp iki tekme atacak grup olarak yapılan vs lerde luffy ve zoro en güçlü 2 adamı aldıktan sonra geri kalanlardan birini de sanji alacak böyle gidecek yani monster trio diye bir olay yok zaten ,big mom +sağ kol katakuri + big mom korsanları olayında olduğu gibi hasır şapka tayfası da luffy+ sağ kol zoro+ hasır şapka korsanları artık sanjiden mucizeler bekleyip sonra bunları göremeyip oda ya vay sanjiyi gene gömdü modası geçer umarım.Tam tersine oda tayfada kaptan ve sağ kolundan sonra diğer tayfa üyelerinden en çok sanjiyi parlatıyor olabilecek maksimumu bu olur zaten serinin şu ana kadarki en kritik arc larından birinin ana konusu sanjiydi zaten.Seri bu bakış açısıyla takip edilirse ne odaya bu konuda saydırılır ne sanjiden aslında olmadığı biri olması beklenir seri daha keyifli okunur.

Şerbet adası Snack’in bölgesi olabilir. Gerçi ada ufak gözüküyor biraz ama kardan adamın kafasını ona benzettim.

Jinbe’nin tayfası güzel giriş yaptı. Fakat hala yonkou bölgesinden çıkmaları için yeterli değil bence. Ha Güneş Korsanları’nın hepsini feda edip kaçacaklarsa bilemem.

Şerbet adası Snack’in bölgesi olabilir. Gerçi ada ufak gözüküyor biraz ama kardan adamın kafasını ona benzettim.

Jinbe’nin tayfası güzel giriş yaptı. Fakat hala yonkou bölgesinden çıkmaları için yeterli değil bence. Ha Güneş Korsanları’nın hepsini feda edip kaçacaklarsa bilemem.
Buz adası, Şerbet şehri orası lütfen. :(

Bu arkın Brook'un aynayı kırdığı,Luffy'nin Katakuri'yi ayna dünyasına attığı bölümlerle birlikte en iyi üç bölümünden biri oldu.

Luffy'nin istem dışı da olsa takmaması ve Jimbei'nin telkisi çok iyiydi. Pasta yendikten sonra neler olacak asıl en büyük sorun bu. Konuşulacak çok fazla konu var ama en önemlisi bence bu. Sugar bayıldığında anlaşması iptal olup herkes normale dönmüştü. Şimdi aynısı Bigmom'a olursa yer yerinden oynar. Bu kadın adasına, gemisine, adamlarına filan hep ruh verdi. Belki Caramel ana'yı bile görebiliriz. Böyle olursa neler olacak diye düşünmekten kendimi alamıyorum. En güzel olay ise haftaya ara olmaması. Bölümü de beğendim. Kaptı benden iyiyi.

Güzel bölümdü. Judge hala neyin peşinde, doyamadı adam söylenmelere. 900. bölüme kaçış yakışır artık. Bakalım wano ile nasıl bağlayacak olayı. Belki gazete haberleriyle hem ödüllerinin arttığını hem de wanoda bir şeyler olduğunu öğrenirler. Gerçi daha Reverie var. Oraya bizimkiler gitmez yüksek ihtimal ama tayfanın toplantıya damga vuracağı kesin. Nasıl toparlanacak olaylar merak ediyorum.
Bu arada bıyıklı kaşık abimiz çok güzeldi sabah sabah iyi güldüm  :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık