Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yüksek ihtimal Pudding Sanji ile olan anılarını hem Sanjiden hemde kendisinden silecek. Bu ritüel için Sanjinin sigarası gerekliydi diye düşünüyorum.

Altta ki resimde belli oluyor bakışlardan katakuri tamamen bitmiş fakat luffy'in gözlerden anlaşılan D. iradesi ve dayanıklılığı sayesinde hala katadan üstün konum da dayanıklılık olarak . Luffy'i kataya Kata luffy'e vuruyor luffy kafasına aldığı darbenin şiddeti ile altın da ki zemin kırılıp çukura düşüyor katada aldığı şiddetli yumruk ile geriye doğru gidiyor ve artık gücü kalmadığı için düşüyor daha sonra luffy ayağa kalktığı sırada kata hala yerde yatıyor luffy kalkınca da son bir ya ALLAH diyerek son gücüyle ayağa kalkıp luffy'e o mükemmel soruyu soruyor ve düğün dernek de ahmet kuralın evin kapısın da yılmaza soruyu sorup bayılması gibi bayılıyor yok kata bıraktı vs geçin bu işi öyle bir durum olsa uyanık olur yerde sonra bizim reis gidip ağızını kapıyor düşman da olsa saygı duyuyor kata kendini bırakmış olsa böyle bir durum olamaz :) Kısaca Luffy'in inadı inancı iradesi dayanıklılığı sayesinde katakuri gibi bir aygırı yendi ve power up'ı kaptı :D bir şekilde bu haberler yayılıcak ben luffy'in 1milyar belly ödüle çıkacağına inanıyorum çıkması lazım da amiraller var daha sırada kaido var oooo milyon kesme milyar şart :D

Puddingin sanjinin anılarını silmesi için ağzındaki sigarayı almasına gerek var mıydı ? Bence öpmek için aldı sigarayı sonra sildi.Luffynin kaçmasıiçin kendini feda etmeye veya dikkat dağıtmaya da çalışabilir pudding.

Puddingin sanjinin anılarını silmesi için ağzındaki sigarayı almasına gerek var mıydı ? Bence öpmek için aldı sigarayı sonra sildi.Luffynin kaçmasıiçin kendini feda etmeye veya dikkat dağıtmaya da çalışabilir pudding.
E.oda o sahneyi çok gizemli bir şekilde işledi o yüzden öpseydi okadar gizem kasmazdı. Bölümün adı son istek. Bölümün adını bir öpücük için mi koydu :)

Zaten King Cobra saldırısı için kolu dolanırken Luffy'nin, bu bölümde dümdüz.
Ben bi 35 metre ölçtüm Kata'nın uçuşunu.

Halbuki bitişe kadar her şey çok güzeldi :( .Odanın sıkıntısı bu işte.Çok geniş kurdu evrenini ve içinden çıkamıyor.Opun aslını bozuyor.
Zaten öylede ne gerek vardı o kadar çocuğa ?? Hiç biri bir şey yapamadı bir de o kadar gösterişli çiziyor ki insan beklentiye giriyor. Smothie mesela hayal kırıklığı. :(

2 saattir @Master of Puppets ve @ch3rl0b11n ile tartışıyorduk. Şunu bulduk.
Aralarında nerdeyse mesafe yok;
Aralarındaki mesafe baya açık, katakurinin uçma mesafesi ve muhtemelen gittiği yer ve duman izleri;
E. Odanin boyut - mesafe çizimlerinde ne kadar özürlü olduğunu dikkate alırsak hiçbir şey ifade efmeyen bir ayrıntı bence. İlk sahnedeki açidan kaynaklı bir yanılgı olma ihtimali yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık