Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkeze selamlar ben hoş geldim.:fool:
Bir süredir takip ediyordum nasip bugüne imiş.
Birkaç arkadasın o güzelim analizlerini zevkle okuyorum amaneden, smoker ve nickini hatırlayamadığım bir elin parmağını geçmeyen diğer arkadaşlar. Hatırlayamıyorum çünkü bunca laf hengamesinde solup gidiyorlar.Ne yazıkki gerçekten çok iyi olan bazı yorum ve analizler hakkettiği değeri alamıyorlar. Yani çoğumuz kendi küçük ayrıntısına takılıp, kendisinin haklı olduğunu gösterme çabasında.Bunu da muhatabı tiye alarak yapmaktayız. Halbuki anladığım kadarıyla neredeyse tüm forum aynı fikirde ama gereksiz kalp kırmalar var gibi...Biraz hoşgörü ile aile tadında bir ortam olur gibi sanki.

Bu arada bende istemeye istemeye, evet istemeye istemeye Luffy nin bu maçı aldığını düşünüyorum, (ki severim keratayı) bir arkadaşın da dediği gibi tüm raundları kaybetti ama maçı kazanmasını bildi. o arkadaşı selamlıyorum :respect: Yinede beraberliği daha çok yakıştırıyorum.

Lakin kata ağabeyimizin yediği darbelerden değil de enerji bakımından kaybettiğini düşünüyorum. Çünkü uyanış ile luffy nin işini bitirdiğini sandığı anda başka bir işle meşgul olmak yerine mabedinde cay,kahve,donut keyfi yaparak enerjisini yenilemeye kalkıştı.
Kata ağabeyimiz k.hakide bu seviyede olmasından dolayı bugüne kadar çok darbe almamış olduğu varsayımı gibi böyle uzun bir vs de atmamıştır.İşin aslı kondisyonu zayıf. yani bence kan kustu bayıldıdan cok irade ve enerji bakımından tükendiği için kaybetti.

Bir de luffy k.hakide belki kata ağabeyimizi anca yakalamıştır ama öyle sanıyorum b.hakida luffy rakibini aştı çünkü bu bölüme kadar her yumruk ve tekme tokuşturmalarında zırlayan luffy son darbeyle ağabeyimizin ağzından burnundan kan getirmiş oldu. Bizim deli oğlanı tebrik ediyorum.:sapkali: e kata ağabeyde ağzının payını aldı.. şey yani mental olarak gelişmiş oldu :oleyo: vesselam.

Herkeze selamlar ben hoş geldim.:fool:
Bir süredir takip ediyordum nasip bugüne imiş.
Birkaç arkadasın o güzelim analizlerini zevkle okuyorum amaneden, smoker ve nickini hatırlayamadığım bir elin parmağını geçmeyen diğer arkadaşlar. Hatırlayamıyorum çünkü bunca laf hengamesinde solup gidiyorlar.Ne yazıkki gerçekten çok iyi olan bazı yorum ve analizler hakkettiği değeri alamıyorlar. Yani çoğumuz kendi küçük ayrıntısına takılıp, kendisinin haklı olduğunu gösterme çabasında.Bunu da muhatabı tiye alarak yapmaktayız. Halbuki anladığım kadarıyla neredeyse tüm forum aynı fikirde ama gereksiz kalp kırmalar var gibi...Biraz hoşgörü ile aile tadında bir ortam olur gibi sanki.

Bu arada bende istemeye istemeye, evet istemeye istemeye Luffy nin bu maçı aldığını düşünüyorum, (ki severim keratayı) bir arkadaşın da dediği gibi tüm raundları kaybetti ama maçı kazanmasını bildi. o arkadaşı selamlıyorum :respect: Yinede beraberliği daha çok yakıştırıyorum.

Lakin kata ağabeyimizin yediği darbelerden değil de enerji bakımından kaybettiğini düşünüyorum. Çünkü uyanış ile luffy nin işini bitirdiğini sandığı anda başka bir işle meşgul olmak yerine mabedinde cay,kahve,donut keyfi yaparak enerjisini yenilemeye kalkıştı.
Kata ağabeyimiz k.hakide bu seviyede olmasından dolayı bugüne kadar çok darbe almamış olduğu varsayımı gibi böyle uzun bir vs de atmamıştır.İşin aslı kondisyonu zayıf. yani bence kan kustu bayıldıdan cok irade ve enerji bakımından tükendiği için kaybetti.

Bir de luffy k.hakide belki kata ağabeyimizi anca yakalamıştır ama öyle sanıyorum b.hakida luffy rakibini aştı çünkü bu bölüme kadar her yumruk ve tekme tokuşturmalarında zırlayan luffy son darbeyle ağabeyimizin ağzından burnundan kan getirmiş oldu. Bizim deli oğlanı tebrik ediyorum.:sapkali: e kata ağabeyde ağzının payını aldı.. şey yani mental olarak gelişmiş oldu :oleyo: vesselam.
Hoş geldin. :) Ben Kata'nın Luffy'den daha güçlü rakipler ile karşılaştığını da düşünüyorum açıkçası. Ama en son ne zaman karşılaşmış diye sorsan baya bir olmuştur izlenimi oluşuyor bende. Savaşmayı özlemiş...

Bu arada başkası ne düşünüyor, bilemem. Ancak ben Katakuri kendini bıraktı derken, dövüşü devam eder anlamında söylemiyorum. Yere yıkılmaz, Luffy gibi ayakta kalabilirdi anlamında söylüyorum. Zaten o kısımda Katakuri'nin gidecek bir yeri yok, Luffy'nin ise acelesi var. Luffy gitmek zorunda olmasa, o da dövüşü kazandığını anlayınca kendini yere bırakırdı.

Hoş geldin. :) Ben Kata'nın Luffy'den daha güçlü rakipler ile karşılaştığını da düşünüyorum açıkçası. Ama en son ne zaman karşılaşmış diye sorsan baya bir olmuştur izlenimi oluşuyor bende. Savaşmayı özlemiş...
Tesekkurler. Katılıyorum. Herseyini vererek savasmayi özlemistir falan evet ama burda sanji puding olayindan da öte farkli olarak luffy bu adamin ağzıyla ilgili iyi yada kötü bir yorumda bulunmayip onu normal biriymis gibi kabul etmesi de kata ağabeyimizin motivasyonunu yukseltmistir. İllaki luffyden güçlü rakiplerle karsilasip onlari alt etmiş olabilir ama sahip olduğu güçten ötürü o vsler bu kadar uzun sürmemiştir. Yani enerjisinin limitlerini bu kadar zorlamamistir. Bildigin dayak ata ata tükendi adam.

Bence anlama kıtlığı olan sensin. Ben düşüncemi ortalama zekaya sahip herkesin anlayacağı şekilde yazdım. Katakuri'nin kendini bilerek yere bıraktığını söylüyorum, dövüşmeye devam edeceğini değil. Luffy'nin dövüşü kazandığını kabul ediyorum zaten. Bende kurgu olmadığını söylüyorsun, bence sende de okuduğunu idrak edememe problemi var. Zira gereksiz şekilde gülmenden aklınca laf sokmaya çalıştığın anlaşılıyor.

Vauu ortalama zeka tartışılır. Kata fanlarının acısı var bunu ona sayiyoruz

Bu arada başkası ne düşünüyor, bilemem. Ancak ben Katakuri kendini bıraktı derken, dövüşü devam eder anlamında söylemiyorum. Yere yıkılmaz, Luffy gibi ayakta kalabilirdi anlamında söylüyorum. Zaten o kısımda Katakuri'nin gidecek bir yeri yok, Luffy'nin ise acelesi var. Luffy gitmek zorunda olmasa, o da dövüşü kazandığını anlayınca kendini yere bırakırdı.
Kesinlikle kendi isteğiyle kendi sırtını kendi yere getirdi lakin gidecek bir yerinin olamamasının yanı sıra kendini yere salarak bazı arkadasların da anlattığı gibi mukemmel katakuriyi katakurinin kendisi yenmis oldu artık kendiyle barışık bambaska bi kata var.

Bence yenildiğini anladı sonrasonda sırf o soruyu sormak için kendisini tuttu cevabını aldıktan sonra da ağzındaki kanı püskürterek artık dayanmanın faydasız olduğunu düşündü. Bazı dövüşler vardır kazanamayacağın Kata da bunu idrak etti artık. Luffy’nin D olmasından ötürü bu inatçılığı ve söz verme arzusu onu ayakta tuttu.

Sönmez Reyiz = Luffy:D
-Bırak dedim gayın dur dedim ben geliyorum dedim
-Şöle kenara çekildim nasıl bunun döşüne dekmiği gor gomaz
-Mısalla daşınan bunun arası şöeyle kaldı kafası
Rip by Katakuri:mincika::oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık