Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaç saat oldu Katakuri ile olan dövüşünün süresi ? Biliniyor mu yada tahmini süreden tahmin edilebilir mi?

Kata reise hakkını teslim et artık :) Jack de kimmiş.
Evet, hakkını vermek gerek.
Doğrusu arc başlarındaki eleştirel halim de yok. Son bölümler beni de tatmin ediyor. Bu son bölüm ise harikaydı, özlemişim böyle anları :)

Bu arada şu sahne de çok iyi.

Evet, hakkını vermek gerek.
Doğrusu arc başlarındaki eleştirel halim de yok. Son bölümler beni de tatmin ediyor. Bu son bölüm ise harikaydı, özlemişim böyle anları :)
Ana bu adada olmasaydı her şey güzel olacaktı. Öyle biriyle karşılaşmaya hazır olmadıkları için Oda, Ana'yı uzak tutmak için çok çırpındı. O kısımlarda batırdı. Ancak arc sonu geliyor. Rahat 10 bölüm daha iyi gidecektir One Piece.

Bana net amiral geliyor bir süredir. H. Haki çıkınca da iradesine güvenir oldum. Anası olmasa adam yardıracak da iyi evlat işte :(
Ben bilemiyorum, Ama katakuriye amiral değildir dersem kalbim kırılır demem o yüzden ne çıkarsa kabulüm. :(
3 veya 4 saatten fazla oldu sanırım.
O kadar az mı oldu yahu geceden gündüze döndü hava be. Daha çok olmuştur. :(

O değil de Luffy normal yumruk da atmıyor la eliylen koydukmu hareketi yapıp öyle savuruyor. Saldırıları bana normal g4 formundakiler kadar güçlü gelmedi nedense. Kata gibi adamlara karşı çok efektif ama güçten kaybediyor gibi. Şu son sayfada bir King Kong Gun atsa daha etkili olurdu gibime geliyor.

Bu King Cobra hareketini görmüş değiliz ya henüz. Düz yumruk değildir bence kesinlikle. Son sayfada zaten arkadan falan dolanıyodu, belki bi yılan boğma hareketi gibi bişey görürüz.

Bu hareket de son hareket bence, G4'ün süre limitini düşününce son olması lazım mantıken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık