Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam yeni form karşısında bile ezilmedi lan. Zaman atlaması yapmayacaksa Oda, bizimki sittin sene yonkou indiremez hatta amiral bile indiremeyebilir. Bu konudaki gidişat nasıl olacak çok merak ediyorum. Belli ki mangaka kurgu uğruna güç dengelerinden taviz vermeyecek. Kata'nın üstüne, bu seviyede bir adam indirmesi lazım ama tabi daha kolay. Amiral ayarında birini indirmesini bekliyordum açıkçası Kata'dan sonra ama Kata'ya gerçekten üstünlük kuramadı hala Luffy. O yüzden o ayarda bir rakip daha lazım güçlerini pekiştirmesi adına. Onun ardından net bir şekilde amiral indirecek de gidip yonkou karşısında ıkına ıkına dövüşerek galip gelecek.
Weevil!i indirir önce. En az sağ kol-amiral arası bir gücü vardır diye düşünüyorum. Sonra da belki amiral. Kaido'yu tek başına indirmez zaten.

Katakuriyi bukadar zorlayan başka yiğit varmı
dedin ya ben ona ithafen başka birine karşı zorlanmamıştır demek istedim :) zaten sırtı yere gelmemesi bunu belirtiyor :)
Şu simit hareketi falan canımı sıkıyor ya. Bence şu noktaya getiren en az 1 kişi daha var Katakuri'yi.

Yalnız, vücudunda tek yara izi bırakan Luffy, orası ayrı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık