Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op sevgimi kaybetmek üzereydim ki toparladı mangaka :)
Diğer taraftan, Linlin'in bölgesiden nasıl kurtulacakları haala büyük bir soru işareti. Umarım bu tempo bozulmadan devam eder.
790-800 arası manga bölümleri de dövüşün şiddetlenmesi, arc bossunun inmesi, Kaido'nun tanıtılması, Weevil'in tanıtılması, yeni ödüller vs ile geçti. Şimdi de aynı şey oluyor. Bu arc biter, bir kaç bölüm değişik yerlerden şeyler görürüz, sonra yeni arca geçer ve uzatmaya başlar tekrar :) Ama bu kez uzun zaman sonra Zoro'yu göreceğimiz için sorun olmaz bence :)

@Taisho dediğim gibi hocam yaklaşık 10 saat olmuş. Çünkü Nami yaklaşık 10 saat sonra 01.00'da Kakao adasında olucaz diyor. Ve geçen bölüm saat 00.05 di.

Adam yeni form karşısında bile ezilmedi lan. Zaman atlaması yapmayacaksa Oda, bizimki sittin sene yonkou indiremez hatta amiral bile indiremeyebilir. Bu konudaki gidişat nasıl olacak çok merak ediyorum. Belli ki mangaka kurgu uğruna güç dengelerinden taviz vermeyecek. Kata'nın üstüne, bu seviyede bir adam indirmesi lazım ama tabi daha kolay. Amiral ayarında birini indirmesini bekliyordum açıkçası Kata'dan sonra ama Kata'ya gerçekten üstünlük kuramadı hala Luffy. O yüzden o ayarda bir rakip daha lazım güçlerini pekiştirmesi adına. Onun ardından net bir şekilde amiral indirecek de gidip yonkou karşısında ıkına ıkına dövüşerek galip gelecek.
Muhtemelen Weevil ile dövüşecek. Weevil dövüşünden sonra Amiral gücüne denk olacak sonra Amiral ve Yonkou ile dövüşür belki. Çünkü Weevil Kata'dan güçlü çıkacaktır bence.

Muhtemelen Weevil ile dövüşecek. Weevil dövüşünden sonra Amiral gücüne denk olacak sonra Amiral ve Yonkou ile dövüşür belki. Çünkü Weevil Kata'dan güçlü çıkacaktır bence.
Olabilir, çünkü gerçekten bu vsden sonra gidipte gücünü sınırlarına kadar zorlayan bir amirali indirebileceğini sanmıyorum. Bir rakip daha lazım o seviye için. Kata'da Luffy'i en çok zorlayan şey en güçlü formuyla dövüşememesi oldu bence. Çünkü bu snakeman ne bileyim normal g4 formunun yanında biraz sönük kalıyor.

sonunda beklenen bolum geldi. ama esas merak edilen yine 2 hafta sonraya kaldi. odaya saygilarimi (?) sunuyorum. dovus bitecege benzemiyor hala ayaga kalkacaklar sanki. bir arkadas naruto ile sasuke savasi finali gibi bir resim paylasmisti umarim oyle bitmez, biri kazanir, gina geldi artik kimin fovdugu farketmez, bu kadar uzun surdugune gore aralarinda ucurum yok. ikisi de karakter olarak son damla kanlarina kadar carpisacak. luffyden bir anakonda gibi sarmalayip ezme hareketi bekledim ama olmayacak galiba.

Olabilir, çünkü gerçekten bu vsden sonra gidipte gücünü sınırlarına kadar zorlayan bir amirali indirebileceğini sanmıyorum. Bir rakip daha lazım o seviye için. Kata'da Luffy'i en çok zorlayan şey en güçlü formuyla dövüşememesi oldu bence. Çünkü bu snakeman ne bileyim normal g4 formunun yanında biraz sönük kalıyor.
E.oda sanırım Luffy için bu zamana kadar karşılacağı en güçlü rakip görünecek önümüzdeki sene gibi birşeyler demişti röportajda yani Luffy'e büyük power up bu karakterde gelecek.

790-800 arası manga bölümleri de dövüşün şiddetlenmesi, arc bossunun inmesi, Kaido'nun tanıtılması, Weevil'in tanıtılması, yeni ödüller vs ile geçti. Şimdi de aynı şey oluyor. Bu arc biter, bir kaç bölüm değişik yerlerden şeyler görürüz, sonra yeni arca geçer ve uzatmaya başlar tekrar :) Ama bu kez uzun zaman sonra Zoro'yu göreceğimiz için sorun olmaz bence :)
Bu arc bittikten sonra çok güzel şeyler bizi bekliyor olacak, en azından temennim bu şekilde. Şimdilerde Zoro ne yapıyordur aceba... Özlemişim iyi mi :/ :)
Harbi öyle ya. Golovkin katakuri oluyor galiba :)
Benim o dövüşteki favorim Canelo'ydu :) Doğrusu Canelo karşısında öyle bir performans beklemiyordum Golovkin'den, yanılmışım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık