Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kötü bölüm dersem beni öldürürsünüz adres bulup ajkdslksadş harbiden buneydi ya böyle hani okuduğum en iyi bölümdü herkes lucci vs luffy olsun derken adam daha farklı bir class yaratmış mübarek bune böyle. Böyle çizebiliyosun madem niye daha önce yapmadım hani çizimler teknikler efsaneydi bi tek luffy ilk dönüştüğünde ilk sayfa küçük kutulardan birinde katadan uzun duruyor orası hatalı onun dışında höhhhhh dedirtir afalladım ben

Bu arada:

Atağın koluna geldiğini görüp kolunu logia misali yapan Katakuri, yumruk dönüp suratına gelince suratı logia yapmamış. Gözlem hakisi falan kalmadı ortalıkta, bambambam !

Edit : geleceği görüş yav, pardon.

Zoro yüzünü gösterse yeter benim için :) Komutandan aşağısı Zoro'nun sınırlarını görmemiz için yeterli olmaz...
Daha Luffy o seviyenin adamlarını geçememişken Zoro biraz zor gösterir sınırlarını. Dayak yemesini izleriz sadece. Ne kadar uzun süre dayak yediğinden de dayanıklılık sınırlarını görmüş oluruz gerçi. :(

Katakurinin sırtı bu bölümde yere gelmemiş. Bu gidişle yeniise bile yüz üstü bayılcak :D bu sayede suratını da göstermez belki :D:D ( yenilmeyeceğini düşünenlerdenım).

Ne desem bilemedim. Bu kalitede bir dövüşü o kadar çok bekledik ki... Yıllardır Lucci dövüşü diye diye ciğerlerimiz solmuştu. Oda'ya buradan şapka çıkarıyorum. :sapkali:Büyüksün reis.

Konuşmaları anlayabilsek çıkarım yapabilirdik belki ama şu durumdayken dövüş bitmemiş gibi bir hava aldım ben. Oda'nın stili değil kesinlikle böyle bir son. Bence bu iş burada bitmedi yani.

Ne desem bilemedim. Bu kalitede bir dövüşü o kadar çok bekledik ki... Yıllardır Lucci dövüşü diye diye ciğerlerimiz solmuştu. Oda'ya buradan şapka çıkarıyorum. :sapkali:Büyüksün reis.

Konuşmaları anlayabilsek çıkarım yapabilirdik belki ama şu durumdayken dövüş bitmemiş gibi bir hava aldım ben. Oda'nın stili değil kesinlikle böyle bir son. Bence bu iş burada bitmedi yani.
Büyük ikramiye gibisin, her hafta devrediyon :hhh:

Dostum umarım haklısındır. Daha epik bir son saldırı bekliyorum ben de. Bu dövüşe kkg gibi bir saldırıyla son vermek yakışır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık