Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar tamam bi karakter ki bi gün düşünüp “la bi de ağzımla kuş tutmaya çalışayım” demiş. Tam işe koyulduğunda bakmış yakalamaya çalıştığı kuş Marcoymuş ve Marco bunun ağzını yırtmış. BigMom sinirlenmiş görünce “o ağza yeni dişler taktırıp kapat la her kuşu tuttun bi Marco mu kaldı” demiş ve bizimki de utancından hiç kimseye göstermemiş ağzını o günden beri. :S

Öyle derin bi hikayesi varsa çizer zaten Oda Bey la, takılmayın çok bunlara.
Bir sıkıntı var ama dur bakalım.
Orada ki dikişler ağzı açılmasın diye mi yapmış :D
Olabilir :D

Arkadaşlar izninizle bir teori sunacağım Katanın babası hakkında biliyorsunuz ki kata ağzını saklıyor çirkin göründüğü için fakat burada yanıldığımız bir şey var Katanın ağzında sorun yok dişlerinde var yani dişleri olmasa ağız yapısı normal dişlerine gelirsek ben Katanın zamanında dişlerini söktüğüne ama yeniden çıktığı için saklamayı seçtiğini söylüyorum bu yüzden katanın babası bir balık adamdır .
...Haah...haah... soluğum kesildi, ilginç.

Big Mom'un başına bizim tayfanın şuan getirebileceği en kötü şey, işte onu biraz geriye fırlatmak, şans eseri şatosunu parçalamak, yemeğini çalmak vs.

Luffy = Zoro ya da Luffy > Zoro, ya da Luffy=Zoro=Sanji vs bu denklemi nasıl görürseniz görün, bizim tayfanın en güçlü elemanı ya da elemanları şuan Katakuri ile denk değiller.

Bizim monster trio BM'nin en iyi ihtimalle 3. ya da 4. tatlı komutanı olacak isimler. Yani 3-4 tane tatlı komutanının bir araya gelip, BM'yi indirme şansı yok. Zaten olmaz da yani. Marco-Jozu-Ace bir araya gelse WB'yi indirebilir miydi?

Neyse bu konu amiraller vs tartışmasına dönmeden şunu söylemek istedim,

Big Mom'a hiçbir şey olmaz.
Luffy orda o kadar dayak yiyor ve düşmüyor Kata etkiyor diyorsun ha ? Peki

K.hakileri denk olsa Luffy'nin Kata'ya baskın geleceğini düşünüyordum. Önümüzdeki sayıda uçup uçmadığım belli olacak. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık