Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar izninizle bir teori sunacağım katanın babası hakkında biliyorsunuz ki kata ağzını saklıyor çirkin göründüğü için fakat burada yanıldığımız bir şey var katanın ağzında sorun yok dişlerinde var yani dişleri olmasa ağız yapısı normal dişlerine gelirsek ben katanın zamanında dişlerini söktüğüne ama yeniden çıktığı için saklamayı seçtiğini söylüyorum bu yüzden katanın babası bir balık adamdır .
Daifuku ve Oven niye böyle değil peki?

Bence tam tersi ağzında sıkıntı var. O dişler Barto'da da mesela. Hep ağzından dem vurdular.
Mesela renklendirilmiş mangadan resmini koydum dişleri çıkarsak normal bir ağız yapısına sahip gibi geldi ayrıca üçüz olsalar bile birbirlerine hiç benzemiyorlar oda diğer ikizlerde üçüzlerde benzer tipler yapmış fakat Kata ikizleriyle hiç benzemiyor.

Mesela renklendirilmiş mangadan resmini koydum dişleri çıkarsak normal bir ağız yapısına sahip gibi geldi ayrıca üçüz olsalar bile birbirlerine hiç benzemiyorlar oda diğer ikizlerde üçüzlerde benzer tipler yapmış fakat Kata ikizleriyle hiç benzemiyor.
Neresi normal kulağına kadar açılıyor :D Komple sıkıntı var ağzında. Oven ve Daifuku hiç benzemiyor. Ama Daifuku ve Katakuri benziyor dikkatli bakıldığı zaman.

Ağzında kocaman dikiş var. Sorun sadece dişler değil gibi.

Bence tam tersi ağzında sıkıntı var. O dişler Barto'da da mesela. Hep ağzından dem vurdular.
O kadar tamam bi karakter ki bi gün düşünüp “la bi de ağzımla kuş tutmaya çalışayım” demiş. Tam işe koyulduğunda bakmış yakalamaya çalıştığı kuş Marcoymuş ve Marco bunun ağzını yırtmış. BigMom sinirlenmiş görünce “o ağza yeni dişler taktırıp kapat la her kuşu tuttun bi Marco mu kaldı” demiş ve bizimki de utancından hiç kimseye göstermemiş ağzını o günden beri. :S

Öyle derin bi hikayesi varsa çizer zaten Oda Bey la, takılmayın çok bunlara.

O kadar tamam bi karakter ki bi gün düşünüp “la bi de ağzımla kuş tutmaya çalışayım” demiş. Tam işe koyulduğunda bakmış yakalamaya çalıştığı kuş Marcoymuş ve Marco bunun ağzını yırtmış. BigMom sinirlenmiş görünce “o ağza yeni dişler taktırıp kapat la her kuşu tuttun bi Marco mu kaldı” demiş ve bizimki de utancından hiç kimseye göstermemiş ağzını o günden beri. :S

Öyle derin bi hikayesi varsa çizer zaten Oda Bey la, takılmayın çok bunlara.
Sonra da gelmiş atasözü. Her kuşun eti yenmez. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık