Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü genel olarak beğendim. Her taraftan biraz gösterdiler. Sanji ve luffy niyeti bozmuş gibi görünüyor.

Rayleigh'in surat ifadesi güzeldi.

Sabahları yöneticiler olmadığında bölüm gelirse konuyu uygun şekilde açmaktan çekinmeyin lütfen. :/

Bu arada şunu farkettim animenin mangadan önceden haberi oluyor galiba çünkü snackin gölgesini doğru gösterdiler animede.

Bölüm harikaydı.
Luffynin k. hakide başkalarından farklı bi yatkınlığı olduğunu gördük. Her şeyin sesini duyma muhabbetiyle kesin bi bağlantısı olacaktır bence. Bu durum Ray gibi adamı bile şaşırtıyorsa ilginç bi hal alacak.

Katakurinin en güçlü adamlar arasında olduğunu da zaten biliyorduk da Ray bunu dolaylı yoldan anlatmış. Şu ana kadarki rakipler traş kalıyor haliyle.

Smoothienin halini görünce Odanın bu kadını neden pasif bıraktığını anladım. Gücünü de hesaba katınca eğer ödülünün hakkı bi hakisi ve fiziksel gücü de varsa felaketi olurdu tayfanın. Öyle aklı pastada olan ve bizimkileri çok da sallamayan BigMoma benzemezdi durum. Jinbei bi tek -suyu kullanabildiği için- bi şeyler yapardı sanırım.

Oven tehlikeli adam gençler. Daha doğrusu adamı bilmem de meyvesi çok tehlikeli ama Sanji aşçıların reisi olduğuna göre “tencere tava, hep aynı hava” diye alayına dalacak. :)

Luffy hala daha darbelerden payına düşeni alsa da artık kıvama gelmiş. Snakeman göz çizimi hoşuma gitti ama gözümde canlandıramıyorum hala. Elektrik etkisi gibi bi etki mi olacak boundmande sektiği gibi bunda da sürekli eli ayağı gövdesi yılan dansı mı yapacak bilemiyorum ama heyecanlandırdı.

Şifon ve dolaylı yoldan Lola gerekenden fazlasını yaptılar hakikaten bu arc için, alkışlıyoruz.

Snack ne öyle pek anlamadım ismini cismini ama “en kötü nesil” deyişi efsane idi. :)

Güzel bölüm, geçen hafta benim için fiyasko idi çoğu kişinin düşündüğünün aksine bu hafta imajını toparladı Oda Bey, aferin ona.

Rayleigh'in surat ifadesi güzeldi.

Sabahları yöneticiler olmadığında bölüm gelirse konuyu uygun şekilde açmaktan çekinmeyin lütfen. :/
Zamanında ben de öyle düşünüp açtım, bi yönetici 5 dk sonra benim açtığımı kapatıp kendisi konuyu açınca artık açmıyorum keke. :)
Zırtapozun bile diline düşmüştük. :oops:

Dünyanın en güçlüleri arasında, geleceği görebilenler var, sadece iki senelik eğitimle ya bu insanlardan biriyle karşılaşırsan? O seviyeye varacağına inanmak güç... Senin için çok zor olacak.
Ardından Rayleigh Luffy'nin kişiliğine şaşırır ve savaşa hiç bakmadığı bir açıdan bakar. Boşuna demiyoruz rogerın kişiliği Ace hayalleri ve karizması luffy diye. Rogerın klonunu bekleyenler, One Piece'i Naruto gibi yorumlayanlar, üzgünüm. Luffy Roger olacak adam değil, onu geçecek olan kişi.
Katakuri dünyanın en güçlüleri arasında? Hmm...
Ayrıca canlıların hislerini hissetmeyi taa Anisada görmüştük, özgün bir şeymiş anlaşılan. Minnoş potansiyel canavarıydı şekerci yaptılar allah kahretmesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık