Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom bayağı acıkmış sanırım, birisi Snickers felan uzatsın.

Bu ne ya? Normalde çığırından çıkmış bir yonkonun gemiyi Zoronun Sabaody'de yaptığı gibi ikiye yarması lazım. Hayır ben mi yalnış düşünüyorum yoksa Oda abimiz sıvıyor mu?

Şaka mı bu ya.Hiç mi garibinize gitmedi.Herkes normalmiş gibi yorum yazıyor.Seri hiç bu kadar leş ilerlememişti.Fake çıkma ihtimali yok mu hiç:S Eğer hayal ettiğim gibiyse ara vericem uzun süre.İlginç gerçekten :S

Şaka mı bu ya.Hiç mi garibinize gitmedi.Herkes normalmiş gibi yorum yazıyor.Seri hiç bu kadar leş ilerlememişti.Fake çıkma ihtimali yok mu hiç:S Eğer hayal ettiğim gibiyse ara vericem uzun süre.İlginç gerçekten :S
Garibimize giden şeyler var zaten Big Mom'ın bir o yana bir bu yana yönlendirilmesi gibi saçma şeyler.

Eğer spoiler doğru çıkarsa, "Mihawk yerine yonkou olsa Vista'ya tek atardı," diyerek Mihawk gömmeye çalışanlar beni bölümün konusunda beklesin. :D

Beni de hayal kırıklığına uğratan bölüm oldu. Bu kadar uzaması BM'nin 1 yıldır kovalayıp doğru düzgün hasar verememesi falan...
Standart bir yorum yapmak gerekirse belki de artık Nami, Brook, Chopper ve Usopp'a seri sonu 100mlik adam ederler gibi yaklaşmayı bırakmalıyız. Bu grup asla trio gibi hız, güç, tekniğin her dalında iyi olmayacak ama her biri kendi alanlarında çok iyi olduklarından genel klasmanda Bellamy, Loras ( adını unuttum işte) dengi gibi bir şeyler bence.
Zaten şu an Luffy yaklaşık yonkou komutanı seviyesindeyken ( al sana yeni bir seviye) Zoro da her zaman Luffy'e yakın güçte olmuşken, tayfanın geri kalan üyeleri de bir yonkou ( daha sonra kk tabi) tayfası olma yolunda çok da kalmalılar. Yani bu 4lü (belki Robinle 5li) düşük seviyeli yonkou komutanları karşısında tek yerler gibi düşünmek yanlış. Onlar da o seviyelere yaklaşıyorlar.

Tabi yonkou komutanları 10larca yıldır korsan, sayısız savaşa girmişler falan da bu yaş kitlesi 15-18 yaş arası olan shonen. Artık gerçekte nasıl olmalıydı yaklaşımını bırakıp yazarın sonraki hamlesi ne olacak, karakterler hakkında ne düşünüyor şeklinde yaklaşmalıyız.

Arc başında yonkou organizasyonu öyle güçlü böyle güçlü, sadece güçlü değil istihbaratları var. Devlet gibin bir şey güzellemeri yapıldı ama gördük ki yazar öyle düşünmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık