Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Önce Aka'nın çocukları ihanet etsin
-Planları bozulsun ve düşman birlik olsun
-Gemisinde bomba patlasın
-En değer verdiği şey tayfanın eline geçsin onu geri almak önceliği olsun. Öyle koy amiral mi koyacaksın ne koyacaksan. Boş boş güç kıstası yapmaya gerek yok. Enel'in gemiyi karpuz gibi yarmak için görmesine bile gerek yok.

Saçmalık şurada ki, tayfayı öldürmeyi düşünen kadın 'tatlı krizi' adında pastanın peşine düşüyor. Hiç mi düşünmüyor, ulan ben bunları öldürsem sonra bakarım gemiye zaten. Yok gemiye saldıracak önce. Kurgu işte...
Daha güzelini yazdım birkaç sayfa önce.

"WB'den dayak yemiş Aka'yı sağ kolunda içinde bulunduğu bir grup zar zor durdurdu" diyerek.

Onun dışında kurgu diyorum zaten bende ama ufakta olsa bir fikir veriyor diyorum.

Son düzenleme:
Yonkolar gerçekten ayrı bir seviyede. Mesela Bm: Bu arc boyunca sürekli handikap ile uğraş dur. Nerden baksan bu kadın 7-8 saattir enerji almadı da zayıflamaya başladı. O kadar olumsuzluğa rağmen karşısındaki 3-5 kişi onu sadece durdurabilsin.
Bu kadar handikabı bir amirale ver. Dayanabilir mi emin değilim. Luffy bile Kata üzerinden Logia savunma olayını çözerse amiral indirmeye adaydır. Ama aynı Luffy yonko indirme konusunda fersah fersah uzakta.

Yonkolar gerçekten ayrı bir seviyede. Mesela Bm: Bu arc boyunca sürekli handikap ile uğraş dur. Nerden baksan bu kadın 7-8 saattir enerji almadı da zayıflamaya başladı. O kadar olumsuzluğa rağmen karşısındaki 3-5 kişi onu sadece durdurabilsin.
Bu kadar handikabı bir amirale ver. Dayanabilir mi emin değilim. Luffy bile Kata üzerinden Logia savunma olayını çözerse amiral indirmeye adaydır. Ama aynı Luffy yonko indirme konusunda fersah fersah uzakta.
10 gün savaşan adamlar varken 8 saat yemek yiyemedi diye bir yonkouyu mu yüceltelim şimdi ?

10 günün içeriğini ne kadar biliyorsun?
Biz bu arc Bm’nin her saniyesine tanık olduk. Haa 10 günlük savaşın ayrıntıları konusunda elinde ayrıntılar varsa açıklarsın üzerinden tartışırız:hoo:

10 günü bırak, iki yıl öncesinde 100 yıldır savaşan devler vardı. :sapkali:
iş içeriğe geldiyse konuşacak yığınla konu,sözü dahi edilemeyecek bir sürü savaş var.Bana bununla gelme yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık