Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıvama falan yok ortada, Sengoku 10 katlı bina kadar olup Luffy'i etkileyemedi aynı şey bir daha olmuş işte. Her uçandan bu kadar iş çıkaracaksak yediği tüm fiskelerde bim poşeti gibi yere kapaklanan Garp, koramiral anca eder :artiz:

Sizin sıkıntınız herkesi WB gibi adamla kıyaslamak, dağ var davşan var yani :gamyon:
Biraderim rakip Akainu mu ki Wb ile kıyaslayalım? :D Sen derdimizi anlayamamışsın. Burada mesele güç değil. Bigmom şimdiki gücünün yarısında olsa dahi o gemiyi telef etmeliydi. Güç değil yani derdimiz anladın mı? :/

Arc boyu bal, şans ve saçmalıklar silsilesi diye dert yanmadın mı? Şimdi de ben dert yanıyorum işte.

Biraderim rakip Akainu mu ki Wb ile kıyaslayalım. :D Sen derdimizi anlayamamışsın. Burada mesele güç değil. Bigmom şimdiki gücünün yarısında olsa dahi o gemiyi telef etmeliydi. Güç değil yani derdimiz anladın mı? :/

Arc boyu bal, şans ve saçmalıklar silsilesi diye dert yanmadın mı? Şimdi de ben dert yanıyorum işte.
Ben diyorumki bunlar daha önce oldu, bak Sengoku vurdu Luffy'e hiç bir şey olmadı, daha sonra kim Garp gibi yonkou dengi dedğimiz adama bir tane koysa uçup gidiyor adam.

Hani bu adamların vurmalarından böyle sonuçlar çıkması yada birinin gelip uçurması Oda'yı sıvadı yapmaz. Hatta şimdiye kadar çıkan bölümlere bakarsak sadece bu bölüm sıvamamış olabilir sonuçta şans koymak yerine Choper'in savunma modunu ve Jimbei'nin gücünü kullanmış ortada daha önce gösterilmeyen bir şey yok, niye bu kadar tepki veriyorsun :bilmem:

Beyler sizede taşla diyesin.... BM nin saldırılarını karşılama sıvama bencede. BM gemiyi niye kesmemiş yok zeus tek atarmış yok şu bile gemiyi kesermiş? Bunlar Nasıl yorumlar gemiyi kessin pastada gemiyle denize hop. Hani kadın tatlı krizinde o düşünemese anlarımda sizler Nasıl düşünemiyorsunuz görüyorum bazıları komik geliyor. Her halde sizde odayı taşlama krizindesiniz ondan düşünemiyorsunuz. İlk anda hemen tekleme işine gitmemeside normal önceliği pasta pastanın yerini öğrenecek baktı cevap vermiyorlar dalmış işte. Ayrıca jimbei tahminim suyla saldırdı büyük bir su kütlesi püskürttü Bm yi atak olarak güçten çok püskürtücü. Bence tek mantıksız taraf yonkou ataklarını karşılamaları onada bölüm çıksın bakarız. Yok gemiyi kessin hemen pastayı sormadan tek atsın felan asıl sizin mantıklar odadan kötü

Netleşen şey Nami’nin Zeus’u alacağı.

Big mom en kötü ihtimalle 1-2 tayfayı ağır yaralamalıydı.

Akainu jimbei’yi delip geçmişti sonuçta

Oda bize bir sürpriz yapmadan önce yatırımını hazırlıyor. Mink olayı bayağı önceden yapıldı. Luffy de aç olmasa öfkeli ordunun öfkesinin yüzde 70 ini cımbızla alır. Öyle teslim olurdu. G4 ten sonra aşırı zayıfladığı görüldü. Anlaşılan BigMom un şuanki durumuna yatırımı o zamandan yaptı. 2 bölüm boyunca da BigMom anomalilerini anlattı. Jinbe güç olarak, brook meyve olarak neyse de... chopper a mantık bulmak çok zor geliyor. Chopper şuan carrotun 2 gomlek altı.

Beyler sizede taşla diyesin.... BM nin saldırılarını karşılama sıvama bencede. BM gemiyi niye kesmemiş yok zeus tek atarmış yok şu bile gemiyi kesermiş? Bunlar Nasıl yorumlar gemiyi kessin pastada gemiyle denize hop. Hani kadın tatlı krizinde o düşünemese anlarımda sizler Nasıl düşünemiyorsunuz görüyorum bazıları komik geliyor. Her halde sizde odayı taşlama krizindesiniz ondan düşünemiyorsunuz. İlk anda hemen tekleme işine gitmemeside normal önceliği pasta pastanın yerini öğrenecek baktı cevap vermiyorlar dalmış işte. Ayrıca jimbei tahminim suyla saldırdı büyük bir su kütlesi püskürttü Bm yi atak olarak güçten çok püskürtücü. Bence tek mantıksız taraf yonkou ataklarını karşılamaları onada bölüm çıksın bakarız. Yok gemiyi kessin hemen pastayı sormadan tek atsın felan asıl sizin mantıklar odadan kötü
Bigmom'ın kendisi gemiyi kesme niyetinde olduğunu söylüyorsa millet de kesmesini bekler doğal olarak, salak saçma sahneleri görmeyi değil. Aynştaynlığa biraz ara ver en iyisi. :/

Ben diyorumki bunlar daha önce oldu, bak Sengoku vurdu Luffy'e hiç bir şey olmadı, daha sonra kim Garp gibi yonkou dengi dedğimiz adama bir tane koysa uçup gidiyor adam.

Hani bu adamların vurmalarından böyle sonuçlar çıkması yada birinin gelip uçurması Oda'yı sıvadı yapmaz. Hatta şimdiye kadar çıkan bölümlere bakarsak sadece bu bölüm sıvamamış olabilir sonuçta şans koymak yerine Choper'in savunma modunu ve Jimbei'nin gücünü kullanmış ortada daha önce gösterilmeyen bir şey yok, niye bu kadar tepki veriyorsun :bilmem:
Önceden de benzer sahnelerin olması bu sahneyi mantıklı mı kılmış oluyor yani? :D

Neyse işte ya yazmak gelmiyor şimdilik içimden. Bölüm çıkana kadar bana müsaade. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık