Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi arayıp bulmakla uğraşacak vaktim yok lakin o kedinin normal formu dönüşmüş formuydu ve dünyaya geldiğinde istemdışı kediye dönüşmüştü diye hatırlıyorum. Daha sonraları duruma adapte olunca kısa sureliğine normal formuna geçebiliyordu, kendi evreninde ise bu sınırsızdı diye kalmış aklımda. Tabi dediğim gibi bakmak lazım 4 5 yıl olmuştur ft okumayalı.
Genel politikan
Çamur atayım izi kalsın.
Genel olarak konuşmaların
Sen:Çamur
Başkası:O öyle değil
Sen: Epey oldu ama benim aklımda böyle kalmış.
:(

Şimdi arayıp bulmakla uğraşacak vaktim yok lakin o kedinin normal formu dönüşmüş formuydu ve dünyaya geldiğinde istemdışı kediye dönüşmüştü diye hatırlıyorum. Daha sonraları duruma adapte olunca kısa sureliğine normal formuna geçebiliyordu, kendi evreninde ise bu sınırsızdı diye kalmış aklımda. Tabi dediğim gibi bakmak lazım 4 5 yıl olmuştur ft okumayalı.
Bunun sebebi büyü ya da mana'nın 2 dünya farklı işlemesiydi. Detaylar gereksiz. Arada hiç bir bağlantı olmadığını bilmek kafi olmalı.

Hepsinin vardır bence, tavşan bilinçli kullanıyorsa diğerleri de istemsiz ve vahşi dönüşüyordur. Pekomstan da bekliyoruz bakalım epeydir yoktu ortalıkta. :(
Dolunay zaten gökyüzündeydi. Bizim tavşan kendi dönüp bakarak tetikledi gibi geldi bana. Belki aldığı eğitimin olayı da bunu başarmaktır.

Genel politikan
Çamur atayım izi kalsın.
Genel olarak konuşmaların
Sen:Çamur
Başkası:O öyle değil
Sen: Epey oldu ama benim aklımda böyle kalmış.
:(
Çamurlukla alakası yok. Arkadaş aydan gelmis olabilirler ayda olsalar daha güçlü olabilirler minvalinde bir şey yazmıştı cevap verdim ben de. Diğer yandan o öyle değil diye bir şey yok örneğim 1 e 1 cevabı içeriyor gayet de. Ft okursan görebilirsin. :)

Bunun sebebi büyü ya da mana'nın 2 dünya farklı işlemesiydi. Detaylar gereksiz. Arada hiç bir bağlantı olmadığını bilmek kafi olmalı.
Arada bağlantı nasil yok yahu, kendi dünyasinda daha güçlü mü bu kedi evet. Hem de tam formunda. Peki minkler aydan gelmiş ve ayda yaşıyor olsa ne olacaktı? Tam formunda ve tam.gücünde olacaktı.

Yani mevzuyla 1 gram alakanız yokken araya girip alakası yok keh keh diyorsunuz ya ne diyeyim, önce bir başını sonunu okuyun. :)

Bölum geldikten sonra birşey soyleyesim geldi. Gemideki herkesin bir hayali var. Ve Carrot da hayal kelimesini kullandıgina göre kesin tayfa üyesine merhaba. Valla formuna bayıldim çok süper bence
Hahhaha yeni üye gelmiş sen daha hiç bir şey görmedin bekle Zoro olaya girsin buraların ısısı 5 - 10 derece yükselir işte o zaman okumaya doyamazsın :hhh:

Arada bağlantı nasil yok yahu, kendi dünyasinda daha güçlü mü bu kedi evet. Hem de tam formunda. Peki minkler aydan gelmiş ve ayda yaşıyor olsa ne olacaktı? Tam formunda ve tam.gücünde olacaktı.
Öncelikle kendi Dünya'sında daha güçlü değildi. Dünyalar arasında geçiş yaptığı için kullanım sıkıntısı çekti büyü gücünü, çünkü işleyişi farklıydı. Luffy'lerin Gökyüzü Adasına gittiklerinde rahat nefes alamamaları gibi. Aynı oksijen ama sıklığı farklı, sadece alışmak gerekiyordu.

İkinci olarak bir ihtimal üzerinden eleştiri yapılmaz. Aydan geldikleri kesin değil, forumda bir kişinin düşüncesi. Sadece buna bakarak yermek zorlama değil mi?
Mevzuyla alakamız yokken araya giriyoruz, şahsen giriyorum çünkü mevzu gerçek değil. Yalan.

Bepo reisin de dolunay formu var mıdır sizce? :ehe:
Bu forma geçmek için özel bir eğitim almaları gerekiyor sanırım. Hatırladığım kadarıyla da Bepo reis daha çocukken Zou'dan ayrılmış. Yani pek sanmıyorum ama Wanoya kadar arada öğrenir mi orası muamma gibi :D
Jack hala suyun dibinde midir?
Şuan da muhtemelen yine birilerine atarlanıp dayak yiyordur reis :D
Ama sudan çıkmıştır herhalde. (Tabi tekrar düşmüş olma ihtimali de var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık