Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni modu hiç sevmedim çok alakasız güçler geliyor seriye. Minkler tamam neyse de ay ile güçlenmelerinin ne alakası var şimdi? Bir de İnu ve Neko bir daha ki savaşta kozumuz var diyorlar tamam da ya dolunay olmadı bu sefer ne olacak? Oda bir şeyi söyletiyor ama sanki rastgele yapıyormuş gibi bir izlenim oluşuyor.

Mangaka'nın yaptığı nadir şeyleri sevmem onlardan biri oldu bu.
Hayvanlar ile Dolunay arasında sürekli bir bağ vardır. Kurtlar genel olarak Ay ile bağdaştırılsa da, yeni doğan kaplumbağaların Ay'a yönelmeleri, çoğu hayvanın Dolunay'da daha aktif olmaları ve daha vahşi olmaları, bazı böceklerin daha çalışkan oldukları tespit edilmiştir. Eski bazı yazıtlarda bitkiler güneş ve hayvanlar ay'a bağlıdır. Güneş ve Ay'ın Tanrı kabul edildiği zamanlarda ise Bitki ve Hayvanların savaşının Tanrı'ların savaşı olduğu iddia edilmiştir. One Piece gibi tarihin ve mitlerin her bir köşesinden bir şeyler katan bir seride böyle bir güç görmek gayet normal, haki ve ya şeytan meyvesi kadar uçuk bile değildir.

Bu ne ya FT çakması, FTde bir peluş vardı başka evrenden gelme ufak kedi gibi dolanıyordu ortada kendi gezegeninde tam formuna çıkıyordu. :(
Fairy Tail'de ki "peluş kedi" Pantherlily istediği zaman formunu değiştirebilen bir canlıydı. Kendi dünyasına gitmesi ile bir bağlantısı yoktu.

Ben yaptım oldu diyor işte, he de geç :( Bu adam kesin Inu+ Neko vs Jack Vol 2 çizecek dolunayda, ayağına yer yapıyor aklı sıra, Jack sama umarım Ayı patlatır da mangakanın bu hain oyununu bozar. :(
Şu dolunay muhabbeti 4-5 tanesinde çıkar hepi topu da çok sıkıntılı yerde çıkardı. Minklerin dolunayı varsa bizim de Jack imiz var. :at:

Hayvanlar ile Dolunay arasında sürekli bir bağ vardır. Kurtlar genel olarak Ay ile bağdaştırılsa da, yeni doğan kaplumbağaların Ay'a yönelmeleri, çoğu hayvanın Dolunay'da daha aktif olmaları ve daha vahşi olmaları, bazı böceklerin daha çalışkan oldukları tespit edilmiştir. Eski bazı yazıtlarda bitkiler güneş ve hayvanlar ay'a bağlıdır. Güneş ve Ay'ın Tanrı kabul edildiği zamanlarda ise Bitki ve Hayvanların savaşının Tanrı'ların savaşı olduğu iddia edilmiştir. One Piece gibi tarihin ve mitlerin her bir köşesinden bir şeyler katan bir seride böyle bir güç görmek gayet normal, haki ve ya şeytan meyvesi kadar uçuk bile değildir.

Fairy Tail'de ki "peluş kedi" Pantherlily istediği zaman formunu değiştirebilen bir canlıydı. Kendi dünyasına gitmesi ile bir bağlantısı yoktu.
Şimdi arayıp bulmakla uğraşacak vaktim yok lakin o kedinin normal formu dönüşmüş formuydu ve dünyaya geldiğinde istemdışı kediye dönüşmüştü diye hatırlıyorum. Daha sonraları duruma adapte olunca kısa sureliğine normal formuna geçebiliyordu, kendi evreninde ise bu sınırsızdı diye kalmış aklımda. Tabi dediğim gibi bakmak lazım 4 5 yıl olmuştur ft okumayalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık