Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Azıcık sabır. Önümüzdeki bölümlerde mangaka açıklar herhalde bu dönüşümün Ay ile olan ilgisini.

Teorisyenlere gelsin. Acaba bu minkler Ay'dan mı gelme? Ay'da olsalar bu minklerin hepsi tam dönüşüm gücünde olurdu. Ama Dünya'ya indikleri için Ay'daki güçlerini sadece dolunayda ulaşabiliyorlardır.

Azıcık sabır. Önümüzdeki bölümlerde mangaka açıklar herhalde bu dönüşümün Ay ile olan ilgisini.

Teorisyenlere gelsin. Acaba bu minkler Ay'dan mı gelme? Ay'da olsalar bu minklerin hepsi tam dönüşüm gücünde olurdu. Ama Dünya'ya indikleri için Ay'daki güçlerini sadece dolunayda ulaşabiliyorlardır.
Pek aydan gelme bir tip yok bunlarda zo tam oturmuş.

Bu ne ya FT çakması, FTde bir peluş vardı başka evrenden gelme ufak kedi gibi dolanıyordu ortada kendi gezegeninde tam formuna çıkıyordu. :(

Pek aydan gelme bir tip yok bunlarda zo tam oturmuş.
Benimki sadece bir fikir :)

Bu ne ya FT çakması, FTde bir peluş vardı başka evrenden gelme ufak kedi gibi dolanıyordu ortada kendi gezegeninde tam formuna çıkıyordu. :(
FT'yi bitirmedim, o yüzden o kedinin seri başlarındaki halini hatırlıyorum sadece. İllaki bu düşünce başka serilerde başka şekilde kullanılmış olabilir ama benim dediğim sadece bir fikir. ''Olabilitesi'' var mı bilmiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık